Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Imiona

~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 9:39
~ napisał(a): Moje dzieci noszą imiona Michał i Zofia . MI sie podobają , każdemu nie musza.


jak moje dziadki hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 11:34
Bo one sa po dziadkach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 17:12
~dan napisał(a): Przecież te wszystkie Keviny, Dziesiki itp to też są stare amerykańskie imiona, a u nas stały się takie "nowoczesne"...I później co niektórzy wypisują, że z imienia Justyna będą się śmiać w szkole. Dla mnie dużo lepiej brzmi Justyna Sałata zamiast Dzesika Sałata. No ale to kwestia gustu...
Mam na myśli takie imiona jak Antonina,Janina czy Stefan bądź Franciszek, z których mogą się śmiać,ale nie muszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 19:35
Z imion śmieją się tylko głupcy a takich należy ignorować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 20:15
~ napisał(a):
Z imion śmieją się tylko głupcy a takich należy ignorować.


Dorośli chyba nie śmieją się z imion, a co najwyżej współczują :) Tu bardziej chodzi o dzieci, że będą się śmiać, a dzieci - no cóż... To tylko dzieci ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 20:44
~ napisał(a): Mam na myśli takie imiona jak Antonina,Janina czy Stefan bądź Franciszek, z których mogą się śmiać,ale nie muszą.

Jeśli ktoś się śmieje z tych imion to jest nienormalny. Antonina to piękne imię podobnie jak pozostałe, które wymieniłeś.
Śmiać to się można z Kewina, Denisa, Williama, Jessicy ( nawet nie wiadomo jak to pisać ) i pozostałych tego typu. Te imiona to (...)

Zmoderowano 26.01.2015 godz.12:29 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 11:53
~Papuga napisał(a): Dorośli chyba nie śmieją się z imion, a co najwyżej współczują :) Tu bardziej chodzi o dzieci, że będą się śmiać, a dzieci - no cóż... To tylko dzieci ;)
Oczywiście,że chodzi o dzieci. W tych czsach bywają okrutne i potrafią uprzykrzyć bliźnim życie,a wiem co piszę,bo na codzień spotykam się z takim zachowaniem w szkole.


Zmoderowano 26.01.2015 godz.12:30 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~an niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 13:51
Poirytowany napisał(a): Jeśli ktoś się śmieje z tych imion to jest nienormalny. Antonina to piękne imię podobnie jak pozostałe, które wymieniłeś.
Śmiać to się można z Kewina, Denisa, Williama, Jessicy ( nawet nie wiadomo jak to pisać ) i pozostałych tego typu. Te imiona to (...).


Rodzic Jessiki i Nicoli pewnie powiedziałby ci, że Tosia i Franek to okropne imiona i można się z nich tylko śmiać. Dla mnie na przykład okropne są imiona Sonia i Sara - kojarzą mi się głównie z psem.

Zmoderowano 26.01.2015 godz.12:30 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.