Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zaufanie do Policji

~tix niezalogowany
1 lutego 2015r. o 14:17
~ napisał(a): Każda osoba , która jest przeciwna policji, wyzywa ją, obraża pierwsze co zrobi jak stanie się coś złego... leci na policje po pomoc...


Jest to normalne, ale na tym koniec, bo później myśli; I po co ja dzwoniłem.
Moja ocena w skali od 0 do 10, to jest ; eee szkoda mówić, jak jesteśmy inwigilowani na każdym kroku. :P :P :P :P 0,001 :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 14:39
jak długo będziecie się godzić na udział policjantów czynnych w lokalnej polityce , tak długo nie będzie ona obiektywna. Policja Państwowa ma być apolityczna i nie zależna finansowo od samorządów. Jeżeli wytwarza się współzależność między lokalnymi władzami a policjantami spada wzajemna wymagalność i wówczas jedni i drudzy robią co chcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MC# niezalogowany
1 lutego 2015r. o 14:48
~ napisał(a): jak długo będziecie się godzić na udział policjantów czynnych w lokalnej polityce , tak długo nie będzie ona obiektywna. Policja Państwowa ma być apolityczna i nie zależna finansowo od samorządów. Jeżeli wytwarza się współzależność między lokalnymi władzami a policjantami spada wzajemna wymagalność i wówczas jedni i drudzy robią co chcą.


100% racji ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z niezalogowany
1 lutego 2015r. o 15:13
To, że ktoś narzeka na policję i inne służby nie oznacza, że nie ma prawa żądać od nich tego co do nich należy. Konstruktywna krytyka powinna być w cenie. A tak się złożyło, że nasza policja jest leniwa, uprawia prywatę i z łaską przyjmuje zgłoszenia (przy czym częściej umarza z nie wykrycia sprawców). Służbowymi wozami podwożą dzieci do szkoły, bądź jadą na hotdogi na orlen. Jak zgłosisz coś to wzywają światków do złożenia zeznań po miesiącu, a nie na świeżo, z monitoringu nawet nie korzystają - bo to miejskie i nie działa. I nic im się nie opłaca robić, bo kto by chciał "dostać po twarzy w pracy". Czekać tylko aż lekarze zaczną odmawiać operować, bo się krwi będą brzydzić. Jak nie chcą robić, co do nich należy, to niech zmienią zawód, a nie się tylko pochwałami obrzucają i robią łapanki stale w tych samych miejscach by słupki się zgadzały... Pomijam, że znajomość kodeksu wykroczeń też pozostawia wiele do życzenia, więc przeważnie karają za przechodzenie na czerwonym i picie w miejscu publicznym. Reszta wymaga lektury kodeksu cywilnego i wykroczeń a to już wyższa szkoła jazdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RIF niezalogowany
1 lutego 2015r. o 15:13
Gdyby nie było policji - gdzie lecielibyśmy na skargę :
a) do straży miejskiej
b) do sąsiada na sąsiada
c) księdza
d) urzędu
e)prawnika
f..........................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sre niezalogowany
1 lutego 2015r. o 19:28
~tre napisał(a): nie ufam bolesławieckiej policji (nawet żadnej )
myślę, że oni tobie również :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 19:37
RIF jest pewnie policjantem. Policjant ma tylko jedno wyjście: wykonywać swoje obowiązki zgodnie z Ustawą o Policji i z rotą Ślubowania. Tylko tyle a nie puszyć się.

P.S. jestem już dziadkiem i mijałem się w drzwiach z umundurowaną policjantką i się uśmiechnąłem - ta popatrzyła na mnie jak bym był osmarowany łajnem. Nie o to chodzi w tej SŁUŻBIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e niezalogowany
1 lutego 2015r. o 20:56
jak im ufać skoro oni tylko nas zwykłych obywateli potrafią karać za brak pasów itp. a gdy ich kolega po służbie bodajże w dniu 01.09.2014r. jadąc swoim samochodem wjechał w tył nieoznakowanego radiowozu marki OPEL Insignia dostał tylko pouczenie gdzie nas od razu by ukarali 500 złotowym mandatem !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza