Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zaufanie do Policji

~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 21:25
Ja tam do policji nic nie mam.Jak w każdym zawodzie są ludzie i ludziska tak samo w policji.Ja tam na jakiś wrednych policjantów czy policjantki z drogówki(bo ogólnie niespotykanie spokojny człowiek jestem więc z kryminalnymi nie mam potrzeby gadać) nigdy nie trafiłam może dlatego że nie pyskowałam i nie dyskutowalam jak wiedziałam iż nabroiłam.Wtedy nawet łagodniej cię potraktują.Tak jak ja wymagam do siebie szacunku oni też w jakimś stopniu nie mogą się z każdym rechotać właśnie dlatego by ludzie mieli do nich szacunek i wiedzieli że jak nabroją to nikt się z nimi cackać nie będzie.Takie jest moje zdanie może dlatego że nie wdaję się w zatargi z policją a jedyne jakie mam z nimi spotkania to wykroczenia drogowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 22:42
Policjanci, nie przejmujcie się durnymi opiniami niektórych szczekających tu kundelków. W razie nieszczęścia i tak przybiegną do was z podkułonymi ogonami szukać pomocy. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
1 lutego 2015r. o 22:52
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. :>
Ponad to są ludzie, że zawsze zgadzają się z narzuconym nam prawem, a policja niestety jest od tego żeby to prawo egzekwować.

Niestety, prawo często jest krzywdzące dla ludzi którzy mają swoje zdanie i swój punkt widzenia. Słabym ludziom można narzucić wszystko, ale ci ludzie zawsze siedzą za plecami takich jak ja i czekają aż ich obronimy przed złym prawem.
I to my się narażamy a korzystają z tego wszyscy, nawet policjanci, którzy wcześniej tego prawa uparcie bronili, karali nas, robili kariery na naszej krzywdzie itp.

Taki jest świat prawa, policji i obywatela. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
2 lutego 2015r. o 4:38
Hmm...mam szacunek do tego zawodu - wiem że praca policjanta łatwa nie jest, niszczy nerwy, zdrowie.

Ale zaufania do policji nie mam - wystarczy niestety jeden policjant który oszuka zastraszoną kobietę po pobiciu uspokajając że będzie bezpieczna jak złoży zeznania, sprawca zostanie ujęty i na pewno się na niej nie zemści a potem sprawca do kobiety dzwoni mówiąc że od policjanta dostał adres i telefon po to żeby się z nią skontaktować, a zawsze już będzie podejrzliwie patrzyła na każdego policjanta i niechętna będzie do składania jakichkolwiek zeznań...

Jakby nie patrzeć - nie warto ufać nikomu. Człowiek jest tylko człowiekiem bez względu na wykonywany zawód.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolesłaaw niezalogowany
2 lutego 2015r. o 17:07
Zaufanie i POlicja ?? hehe dobre. Policjant w Żarach ćwiczył na sali g o k i s -tam tez zgubił swą obroczkę slubną. Za kilka dni wszyscy pracownicy tej że sali ( chodzi o sprzątających) mieli przeszukania w domach bo ten milicjant przypuszczał ze ktos z tych ludzi ukradł mu tę obrączke. Przeszukania dokonał wraz ze swoimi kumplami z milicji.. Zaufanie i Policja pasuje jak Putin i prawdomówność..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie ufam niezalogowany
3 lutego 2015r. o 18:36
Dlatego tak brak jest zaufania do policji jak widzimy, że sobie załatwiają prywatne interesy !!! Prawie 300 głosów nie ufa policji jak się okazuje z oddanych głosów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 18:42
Kocham Policję i jej ufam.
Kocham Straż Miejską i jej - też - ufam.
Wasz też kocham ale wam nie ufam. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rif niezalogowany
3 lutego 2015r. o 20:49
Nie jestem policjantem , nie znam norm tej branży , ale znam życie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego