Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zaufanie do Policji

~ niezalogowany
8 lutego 2015r. o 12:08
Nie dociera do mnie, że "i tak polecisz na policję jak się źle dzieje". Policja ma zadania i ma je wykonywać bo za to pobierają pieniądze. Policja ma przestać bawić się w celebrytów, udzielać się w lokalnej polityce, przyjmować prezenty od samorządowców. Policjant to przedstawiciel władzy- jeżeli jest butna i niekompetentna to ma taką ocenę. Policjant z założenia i roty ślubowania ma służyć społeczeństwu a tak nie jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2015r. o 12:39
~zaufany Joe napisał(a): Do kogoś do kogo masz zaufanie, a skoro nie ufasz Policji to po cholerę tam lecisz jak cię sąsiad opluje :]
ktos do kogo mam zaufanie nie bedzie glowy nadstawial-nawet tego nie chce. Nikt tam nie leci dla przyjemnosci i na pewno nie z takego powodu ze np ktos kogos opluje. To policja jest od tego.

Zmoderowano 09.02.2015 godz.21:02 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~misio go go niezalogowany
9 lutego 2015r. o 16:38
mam wiele nagran z tym jak policja postepujem z podejzanym na przesluchaniu. Tepe dzidy! Bydlaki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gogo miśka niezalogowany
9 lutego 2015r. o 20:42
~misio go go napisał(a): mam wiele nagran z tym jak policja postepujem z podejzanym na przesluchaniu. Tepe dzidy! Bydlaki!
to dorzuć sobie jeszcze ten do kolekcji ... dzido :

i to :
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~G niezalogowany
28 marca 2015r. o 17:27
Niektórzy przejrzeli na oczy i głośno mówią o czym wszyscy wiedzą. Policja jest od ograbiania szaraczków.
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/policjant-odchodzi-ze-sluzby-w-akcie-protestu-to-skompromitowana-instytucja/89c9ln
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2015r. o 18:12
~G napisał(a): Niektórzy przejrzeli na oczy i głośno mówią o czym wszyscy wiedzą. Policja jest od ograbiania szaraczków.
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/policjant-odchodzi-ze-sluzby-w-akcie-protestu-to-skompromitowana-instytucja/89c9ln


Wewnętrzne stosunki "między psami" też reprezentują najwyższe standardy kultury

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2015r. o 18:26
... to też Policja - ci co reprezentują "standardy"

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
28 marca 2015r. o 18:41
nie lubię policji, nie mam do nich zaufania, może dlatego iż nie lubię słuchac kogoś kto uważa ze ma większe prawo niż ja sam do udzielania mi rad...ale to tylko opinia ogólna...a wiadomo , opinia ogólna nie jest dobra...wszędzie można trafić na ...i

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza