Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W weekend do kina
391
kacfrojd
29 stycznia 2015r. o 20:21
Najlepszy jest efekt jak bydło wychodzi po seansie i zostawia za sobą chlew. Brak słów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 20:41
Film super, obejrzałam w Zg-cu. ps. Życie nauczyciela HISTORII nie Matematyki, ale to nie istotne ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:44
kacfrojd napisał(a): Najlepszy jest efekt jak bydło wychodzi po seansie i zostawia za sobą chlew. Brak słów


Zgadzam się z Tobą w 100%. Dlatego jestem fanem małej sali. Kochane trolle, popcorn zjeść można po filmie lub w domu. Chyba niezbyt skomplikowane, co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 22:23
Nie podoba ci sie popkorn na sali?? zgłoś żeby nie sprzedawali, albo zamilcz na zawsze. Mi nie przeszkadza jak sobie ludzie wcinają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z jak anonim niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 2:09
Dokladnie, ja zawsze lubię coś do filmu zjeść, oczywiście nie przeszkadzajac innym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Historyk niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 10:22
Prośba do redakcji, w Carte Blanche Andrzej Chyra gra nauczyciela HISTORII, a nie matematyki jak napisaliście w pierwszym akapicie.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11205
#Papuga nieaktywny
30 stycznia 2015r. o 10:50
~Historyk napisał(a): Prośba do redakcji, w Carte Blanche Andrzej Chyra gra nauczyciela HISTORII, a nie matematyki jak napisaliście w pierwszym akapicie.

Pozdrawiam


To już standard, że podaje się bzdurne informacje :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Historyk niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 11:31
Prośba do redakcji, w Carte Blanche Andrzej Chyra gra nauczyciela HISTORII, a nie matematyki jak napisaliście w pierwszym akapicie.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza