Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Partacze Polmozbyt ul. Kubika

~impreza niezalogowany
7 września 2016r. o 14:04
witam - to który warsztat polecacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2016r. o 14:18
No jak to który? Tylko Kubika - kiedyś chciałem tam wymienić żarówkę w aucie, to usłyszałem od "fachowca", że nie świeci, bo się spier..d...oliło i mam jechać do salonu do Wrocławia. Oczywiście nie trzeba było nawet opuszczać granic miasta, żeby naprawić usterkę ;-)

Był kiedyś taki rysunek A. Mleczki z podpisem "Zapiekanki mają tu fatalne, ale atmosfera jest fantastyczna". Coś w tym jest :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2016r. o 20:54
A ich elektryk nie dość, że naciąga na roboczogodzinach to jeszcze łapę wyciąga do klienta po coś "extra" (jakby za fatygę).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
7 września 2016r. o 21:06
Jeszcze taki gamon się nie urodził zeby kazdy mu dogodził,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~simka33 niezalogowany
7 września 2016r. o 21:12
Dobrze i niedrogo robi A CHlastawa na skupie złomu za Strazą Pozarną ,bez wyciągania łapy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2016r. o 21:27
~simka33 napisał(a): Dobrze i niedrogo robi A CHlastawa na skupie złomu za Strazą Pozarną ,bez wyciągania łapy


zgadza się ,do stycznia było 500 za auto ,teraz jest 100. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2016r. o 21:46
~ napisał(a): A ich elektryk nie dość, że naciąga na roboczogodzinach to jeszcze łapę wyciąga do klienta po coś "extra" (jakby za fatygę).


Ten,, elektryk''to u nich ma 1/16 etatu.Znajomej naprawiali Tico.Po naprawie zapomnieli wyłączyć światła.,,POświecali sobie Janusze plac postojowy dopóki w aucie działał akumulator.
Tak sobie myślę że jakby to na mnie trafiło to pan kierownik tej firmy albo by mi oddał swój akumulator,albo pchał auto do mego garażu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2016r. o 22:09
coście się czepili polmozbytu ,innych niema? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.