Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Partacze Polmozbyt ul. Kubika

~ niezalogowany
7 września 2016r. o 22:40
~ napisał(a): coście się czepili polmozbytu ,innych niema? ;)



Inni są ale gorszych może nie ma :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klient niezalogowany
7 września 2016r. o 22:53
Tego Elektryka Szef chciał już dawno wygonić.Zamiescil ogłoszenie w internecie nikt się nie zglosil,bo kto będzie robil za 1450 zl.On nie ma zadnego sprzętu,zeby ustalić czy wyregolowac ukl.elektroniczny samochodu.Wielkiego Szpeca tylko udaje.Kto przychodzi z problemem,to fajnie go splawia.Nic kochany Ci nie pomoge,bo nie mam Plyty do tego autka i podaje ,gdzie należy się zglosic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~impreza niezalogowany
8 września 2016r. o 9:40
a o bertmanie kilka ciepłych słów można prosić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinio niezalogowany
8 września 2016r. o 11:00
~ napisał(a):
~moc tdi napisał(a): Cała prawda zawsze lezy posrodku. Mnie chcieli w jednym z warsztatów naciagnać Na wymiane przepływomierza brak .........
Chłopie coś ty brał ? Zmień dilera

To nie ten ten temat ....pozatym ty cos wiesz gdzie ten dealer?
P>s daj namiar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowiec niezalogowany
8 września 2016r. o 14:37
Miałem 3 autka w swoim życiu i mogę się wypowiedzieć o mechanikach z Bolesławca.
Zjeździłem już wielu specjalistów, więc doświadczenie nie tylko w kierowaniu mam, ale również w zwiedzaniu warsztatów. Przejechałem łącznie około 100 tyś km. Wiem, że dla wielu będzie to śmieszna liczba, ale ja jestem kierowcą jeżdżącym jedynie po mieście, raz / dwa razy w miesiacu trasa do Legnicy. Raz / dwa razy do roku trasa licząca ok 700 km na urlop. Jedno auto było w dieselu, drugie LPG, a teraz benzynka więc spektrum szerokie.

Do rzeczy. Ze wszystkich mechaników u których byłem najbardziej byłem zadowolony właśnie z Polbmozbytu. Jeśli ktoś twierdzi, że cenowo jest drogo to myślę, że chyba w innych warsztatach nie był. Co tam naprawiałem to okazało się albo tak samo drogo, ale nawet taniej... U mechaników "prywatnych" tzn działających samodzielnie to nawet za niektóre robocizny płaciłem dużo więcej no i nie masz żadnego rachunku - nic. A jak przyjeżdżasz z reklamacją to chcą cie wykpić. W Polmozbycie chociaż ten rachunek masz. Oczywiście nie naprawią ci tam wszystkiego, paru rzeczy się nie podjęli bo szczerze mówili, że tego nie robią (nie wiem czy to brak sprzętu czy może umiejętności) niemniej jednak nie liczę im tego na minus. Nie robią czegoś i od razu to mówią - dla mnie okej.
Nie wiem ile razy tam byłem naprawiać i serwisować auto - ponad 10 to na pewno. Raz do nich zajechałem z reklamacją - poprawili i było ok. Boję się, że jak ich teraz tutaj chwalę to się popsują i mi coś źle zrobię hehe... Mam nadzieję, że nie bo w Bolesławcu nie ma gdzie jeździć do mechanika.
Wszędzie gdzie byłem to z początku ma być tanio, a potem musieli jeszcze to i tamto od razu wymienić i koszta rosną, gdzie cię o tym nie informują chociażby dzwoniąc. W Polmozbycie pamiętam gdy wymieniali cewkę zapłonową i koszt miał być z robocizną ok 500 zł to zadzwonili.
W innym sporym warsztacie, który również ma przy sobie salon samochodowy (taki jest jeden w Bc :) ) naprawiałem autko. Przez 4 dni auto stało u nich, nic nie naprawili, do tego zepsuli jakiś zawór LPG i "za sprawdzenie samochodu" zainkasowali 150zł. Po tym musiałem jechać do gazownika, który mi to co oni zepsuli naprawił za kolejne 70zł. Generalnie jak do nich czasami jeździłem tak przestałem.
Byłem też na Gałczyńskiego i niby wszystko ok, ale może z racji tego, że mam daleko od domu to tam już nie jeżdżę, na Kubika mam połowę bliżej.

Podsumowując, Polmozbyt jak na razie dla mnie w jakości usług ok, póki co bez zastrzeżeń, w porównaniu do innych to cenowo nie są droźsi od innych a dają rachunek - u innych o tym możecie zapomnieć oprócz Bertmana. Kubika w centrum miasta więc wielu klientów może mieć blisko a to też ma jakieś znaczenie czwartorzędne ale jednak. Długo otwarte chyba od 7 czy 8 do 20. Wiadomo, nie mają tam komputerów dedykowanych pod konkretne marki ale nie wiem czy ktoś w Bolcu ma taki osprzęt. Maja duży plac gdzie można spokojnie auto zostawić. Ja na dzisiaj tam auto oddaje. Jak coś spitolą i bedą kręcić to ich zmienię.

Jak macie swoich dobrych mechaniorów to piszcie, chętnie się dowiem coś o nich.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
8 września 2016r. o 14:49
~kierowiec napisał(a): Miałem 3 autka w swoim życiu i mogę się wypowiedzieć o mechanikach z Bolesławca.
Zjeździłem już wielu specjalistów, więc doświadczenie nie tylko w kierowaniu mam, ale również w zwiedzaniu warsztatów. Przejechałem łącznie około 100 tyś km. Wiem, że dla wielu będzie to śmieszna liczba, ale ja jestem kierowcą jeżdżącym jedynie po mieście, raz / dwa razy w miesiacu trasa do Legnicy. Raz / dwa razy do roku trasa licząca ok 700 km na urlop. Jedno auto było w dieselu, drugie LPG, a teraz benzynka więc spektrum szerokie.

Do rzeczy. Ze wszystkich mechaników u których byłem najbardziej byłem zadowolony właśnie z Polbmozbytu. Jeśli ktoś twierdzi, że cenowo jest drogo to myślę, że chyba w innych warsztatach nie był. Co tam naprawiałem to okazało się albo tak samo drogo, ale nawet taniej... U mechaników "prywatnych" tzn działających samodzielnie to nawet za niektóre robocizny płaciłem dużo więcej no i nie masz żadnego rachunku - nic. A jak przyjeżdżasz z reklamacją to chcą cie wykpić. W Polmozbycie chociaż ten rachunek masz. Oczywiście nie naprawią ci tam wszystkiego, paru rzeczy się nie podjęli bo szczerze mówili, że tego nie robią (nie wiem czy to brak sprzętu czy może umiejętności) niemniej jednak nie liczę im tego na minus. Nie robią czegoś i od razu to mówią - dla mnie okej.
Nie wiem ile razy tam byłem naprawiać i serwisować auto - ponad 10 to na pewno. Raz do nich zajechałem z reklamacją - poprawili i było ok. Boję się, że jak ich teraz tutaj chwalę to się popsują i mi coś źle zrobię hehe... Mam nadzieję, że nie bo w Bolesławcu nie ma gdzie jeździć do mechanika.
Wszędzie gdzie byłem to z początku ma być tanio, a potem musieli jeszcze to i tamto od razu wymienić i koszta rosną, gdzie cię o tym nie informują chociażby dzwoniąc. W Polmozbycie pamiętam gdy wymieniali cewkę zapłonową i koszt miał być z robocizną ok 500 zł to zadzwonili.
W innym sporym warsztacie, który również ma przy sobie salon samochodowy (taki jest jeden w Bc :) ) naprawiałem autko. Przez 4 dni auto stało u nich, nic nie naprawili, do tego zepsuli jakiś zawór LPG i "za sprawdzenie samochodu" zainkasowali 150zł. Po tym musiałem jechać do gazownika, który mi to co oni zepsuli naprawił za kolejne 70zł. Generalnie jak do nich czasami jeździłem tak przestałem.
Byłem też na Gałczyńskiego i niby wszystko ok, ale może z racji tego, że mam daleko od domu to tam już nie jeżdżę, na Kubika mam połowę bliżej.

Podsumowując, Polmozbyt jak na razie dla mnie w jakości usług ok, póki co bez zastrzeżeń, w porównaniu do innych to cenowo nie są droźsi od innych a dają rachunek - u innych o tym możecie zapomnieć oprócz Bertmana. Kubika w centrum miasta więc wielu klientów może mieć blisko a to też ma jakieś znaczenie czwartorzędne ale jednak. Długo otwarte chyba od 7 czy 8 do 20. Wiadomo, nie mają tam komputerów dedykowanych pod konkretne marki ale nie wiem czy ktoś w Bolcu ma taki osprzęt. Maja duży plac gdzie można spokojnie auto zostawić. Ja na dzisiaj tam auto oddaje. Jak coś spitolą i bedą kręcić to ich zmienię.

Jak macie swoich dobrych mechaniorów to piszcie, chętnie się dowiem coś o nich.


Ponad 10 wizyt na przełomie 100 000 kilometrów? Lepiej napisz czym jeździsz ku przestrodze innym, żeby takich modeli nie kupować :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2016r. o 15:01
wymieniał olej co 10tys. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowiec niezalogowany
8 września 2016r. o 16:22
Przy kazdym zakupie auta juz masz wizyte bo filtry, pasek rozrzadu. Raz do roku wymieniasz olej. Druga sprawa ze jak kupujesz auto z salonu to sie wiele rzeczy nie stanie do 100 tys ale jak masz auto. Juz ze 140 tys to musisz sie liczyc ze taki termostat, zawieszenie czy cewka zaplonowa ci pojdzie wiec bez cwaniakowania bo na necie widze ze każdy super madry cwaniako
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza