Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Partacze Polmozbyt ul. Kubika

~ niezalogowany
9 września 2016r. o 13:51
a w Chojnowie to ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
9 września 2016r. o 13:57
Czytając te bzdetne komentarze najlepszy to komentarz ATERA -człowieku ty jestes pschicznie chory ,niema takiej opcji zeby w jakim kolwiek warsztacie nie załozono wkładek hamulcowych bo wogule niemiałbys hamulców Z tego co widziałem w Polmozbycie po kazdej naprawie układ hamulcowy jestsprawdzany na płycie diagnostycznej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zofja niezalogowany
9 września 2016r. o 20:14
~bolo napisał(a): Czytając te bzdetne komentarze najlepszy to komentarz ATERA -człowieku ty jestes pschicznie chory ,niema takiej opcji zeby w jakim kolwiek warsztacie nie załozono wkładek hamulcowych bo wogule niemiałbys hamulców Z tego co widziałem w Polmozbycie po kazdej naprawie układ hamulcowy jestsprawdzany na płycie diagnostycznej .


W jednym zdaniu aż sześć błędów ortograficznych, ( że o spółgłoskach ż,ś nie wspomnę). Z taką polszczyzną to do gnoju - analfabeto a nie na "występy" na forach internetowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
10 września 2016r. o 19:21
Mądra zofja napisała co zobaczyła a w d-pie była
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2016r. o 21:42
~bolo napisał(a): Czytając te bzdetne komentarze najlepszy to komentarz ATERA -człowieku ty jestes pschicznie chory ,niema takiej opcji zeby w jakim kolwiek warsztacie nie załozono wkładek hamulcowych bo wogule niemiałbys hamulców Z tego co widziałem w Polmozbycie po kazdej naprawie układ hamulcowy jestsprawdzany na płycie diagnostycznej .

gi w
PPsychiczny to ty jesteś miałem taka przygode ze włąsnie nie załozyli mi wkałdek hamulcowych i pojechałem jak towarowy i było to vw w w ok 100 tys miesci Pokupczyli sie niesamowicie i mam swiadow baranie jeden .Przez to miałem zawsze ulgi

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinokio niezalogowany
10 września 2016r. o 21:47
Bolo ty może piszesz tam z tysiąć lecia powiesz coś jescze .Czemuś taki wyszczekany .
Ja mam takie opinie jak ci Zofija nie odpisuje czy AtEra to znaczy jedno :Z...em sie gdao bo sprowadzi Cie to swojego Poziomu i Pokona doswiadzeczeni

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
10 września 2016r. o 21:54
~ napisał(a):
~bolo napisał(a): Czytając te bzdetne komentarze najlepszy to komentarz ATERA -człowieku ty jestes pschicznie chory ,niema takiej opcji zeby w jakim kolwiek warsztacie nie załozono wkładek hamulcowych bo wogule niemiałbys hamulców Z tego co widziałem w Polmozbycie po kazdej naprawie układ hamulcowy jestsprawdzany na płycie diagnostycznej .

gi w
PPsychiczny to ty jesteś miałem taka przygode ze włąsnie nie załozyli mi wkałdek hamulcowych i pojechałem jak towarowy i było to vw w w ok 100 tys miesci Pokupczyli sie niesamowicie i mam swiadow baranie jeden .Przez to miałem zawsze ulgi



Widziś Bolcu jeden nie ma takiej opcji a stary ci ezrobił nie takie rzeczy sie ludziom sniły a scenariusze życie pisze i odpowiem Ci tak odszczekasz to koledze Aterowi bo widziałem taki przypadek jak gościowi nie skrecili zacisków i wyjechał do bramy i go zarócili we Wrocku w serwisie T....y Wiec ja mu wierze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2016r. o 21:58
Polmozbyt albo TOS Boleslawiecki to najbardziej uczciwy WARSZTAT w TYM Miescie.Naprawiam swoje wozki od 50 lat i jestem ZADOWOLONY.Trzymajcie się MOCNO Chlopaki!!To wszystko to SCIEMA/I Pana Tadka proszę nie ruszac!!Tadeusza WSZYSKO WZRUSZA!!!Miasto B-C Pana Przeprasza,ze nie ma tu porządnych wozkow!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.