Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rytuały saunowe w Orce

~ niezalogowany
14 października 2016r. o 12:31
Ja też chcę, jakieś szczegóły? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2016r. o 13:28
Jest cudownie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 października 2016r. o 19:43
Poziom komentujących na żenująco niskim poziomie.
Rytuały odbywaja sie w saunie suchej,w której miła pani przy muzyce dozuje odpowiednio aromat i dawkę ciepłego powietrza. Trwa to ok 15min i odbywa sie w wyznaczone dni i godziny. Na ostatnim seansie dodawany jest mentol,który daje świetne odczucia dla ciała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ądam niezalogowany
15 października 2016r. o 10:21
ogólnie rytuały są 3 dni w tygodniu (pon - śr - czw) w określone godziny (19 - 19.45 - 20.30). Trwają 2-3 piosenki (dobór w zależności od ilości osób i samych piosenek), więc nie wydaje mi się, żeby to było 15 minut, ale tak z 10-12 już prędzej. Pani zwraca uwagę na fakt, by ludzie byli bez strojów kąpielowych TZN jak najbardziej mogą być (muszą) owinięci ręcznikami + by ciałem nie dotykać siedzenia - więc lepiej mieć 2, jednym się okrywasz, na drugim siedzisz. Nie wchodzi się w klapkach ani nie bierze się ze sobą wody (jak w każdej saunie) -> w razie potrzeby powie o tym :> niektórzy siedzą odkryci całkiem (to tylko w ramach ostrzeżenia żeby nie było szoku), ale mając i tak zamknięte oczy nic to nie boli.

polewa kamienie wodą z olejkiem i w miarę czasu wachluje po saunie, co niekiedy po koniec jest dość gorące - czasem ostrzega że "została jeszcze 1 piosenka, zostały 3 minuty, ostatnie polewanie" itp. w razie jakby ktoś chciał wyjść. Wyjść w czasie rytuału można, ale nie można się wrócić / wejść w trakcie.

Ogólnie bardzo fajne :) byle pamiętać by wejść bez stroju, ale w ręczniku (coby nagrzane tworzywo nikomu nic nie poparzyło). DODATKOWO w te same dni ok. 21.00 (i bodajże 18.30) robi rytuał mentolowy (co sprowadza się do kazania uczestnikom zamknięcia oczu i rozprowadzenia mentolu w czasie 15-20 sekund) -> mentol utrzymuje się ok. 20 minut w saunie i niesamowicie schładza ciało, także ja raz mimo temp. 60 (?) stopni zmarzłem :]

najlepiej się przejść samemu i zobaczyć, nic nie boli, a jeśli nawet, to zawsze wyjść można.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 października 2016r. o 11:05
http://www.spalarniawola.pl/jak-korzystac/sauna-fiska
dla zdrowia fizycznego :) zbawiennie wpływa tez na umysł :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Król niezalogowany
16 października 2016r. o 0:34
Mam takie ogromne berło i moge dac pogłaskac pani o delikatnych dłoniach..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
16 października 2016r. o 11:30
Idź do sauny pani o delikatnych dłoniach wezmie witkę i zrobi Ci taki masaż że go nie zapomnisz nigdy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do DP niezalogowany
16 października 2016r. o 12:04
A Ty chodzisz do sauny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza