Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 września 2019r. o 22:02
Myślę , że nie ... zna mnie jak zły szeląg ... dobranoc Głupia Papugo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Szarłat niezalogowany
27 września 2019r. o 6:39
a świstak siedzi i zawija swoje sreberka w bladym blasku swoich promieni :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Cytryniec niezalogowany
27 września 2019r. o 8:01
~~Paliowy Szarłat napisał(a): a świstak siedzi i zawija swoje sreberka w bladym blasku swoich promieni :]


A Głupia Papuga wpierw prowokuje , potem donosi ... no może to jest dobry , hamerykański sposób na wyrwanie kasy z otoczenia , ale z pustego nawet Salmonella nie przeleje , że pozwolę sobie zacytować ś.p. klasyka gatunku Smolenia.

Jedno jest pewne , dla Ciebie ortografia , to wyżyny Inteligencji , świstak Twym bogiem Papugo Bez Zwieraczy i Cieciu Bez Imienia , pardon ... miało być Cieniu ... a mój Promień ... ma się dobrze :)



Tylko przez chamstwo , jakie siejesz , zniechęciłeś Ją do słowotwórstwa .... i mój Stwórca wystawi Ci rachunek ... za ośmiorniczki :D Ptaku bez Imienia :D

Nara , lecę do mojej ulubionej szefowej ... :)

Miłego Ptaku bez Zwieraczy :D

chamski chadziar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Głóg niezalogowany
27 września 2019r. o 9:07
Panie (pani )Grażyno z wąsami.Masz pan żone(tzw. bełkot).I tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 września 2019r. o 13:09
No dobra Mia Donna ... wiesz jaki jestem , okłamałem Cię ... chce być Facetem , ale szkielet nie pozwala ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Szarłat niezalogowany
27 września 2019r. o 14:24
jak trzeba być ''płytkim'' by trudne ,często kontrowersyjne tematy traktować jako ''prowokację ''...
jakim trzeba być ograniczonym w myśleniu by nawet jeśli coś się uzna za prowokację bezrefleksyjnie się jej poddawać ...
jakim trzeba być ''tłumokiem'' by za równe gatunkowo uznać moje ''kmiotki'' do własnych ''męskich Qurew''

ale jak wspomniałem wcześniej na naukę nigdy nie jest za późno a że teraz jedna z nich może okazać się bolesna ,to tylko efekt krańcowej wręcz bezmyślności ...:]

awizo w drodze...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Kosodrzewina niezalogowany
27 września 2019r. o 18:38
~~Paliowy Szarłat napisał(a):

awizo w drodze...hahahahaha


Już miesiąc się masturbujesz na ten temat przgupie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Szarłat niezalogowany
27 września 2019r. o 19:22
tekst godny korniszona bo głodnemu chleb na myśli...
pogadaj z kumplem a może mając znajomości pozna cię z jakąś Tamarą i ulży ci w cierpieniach ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza