Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Korona Bolesławca

~ niezalogowany
16 maja 2015r. o 17:25
bartek23 napisał(a): Witam!
Dochodzą końca moje przygotowania do zimowego zdobycia "Korony Bolesławca"!
Miesiące treningu, przygotowań, szkoleń, zbierania sprzętu. Długi czas zajęło mi szukanie sponsorów oraz zbieranie odpowiednich funduszy. Ale udało się!!!
Już za tydzień wyruszam z ekspedycją aby zdobyć najwyższy szczyt Bolesławca, Bolesławiecką Górę! Wysiłek jaki zostanie włożony w tą próbę, będzie wymagał wielu poświęceń! Korona Bolesławca znajduje się 242,6 m n.p.m. Aby zdobyć ten szczyt potrzebne będzie: szczęście, dobra pogoda, wytrwałość oraz rozbicie minimum 2 obozów.

Szkoda ,że zmałpowałeś...pierwszy był parę lat temu pewien poznaniak z forum góry-szlaki ,zdobywał Koronę Poznania ,niedawno śmiałkowie ze stolicy też "zdobywali" ...
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/projekt_korona_warszawy_smialkowie_zdobeda_szesc_najwyzszych_szczytow_warszawy_trwaja_przygotowania_do_ekspedycji_323873.html
Spróbuj może coś od siebie ...
Trzymajcie za mnie kciuki! Za pierwszego alpinistę Bolesławca!
Postaram się zrobić fotorelację oraz wbić na szczycie Polską flagę.
:D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2015r. o 19:27
Poznaniak był pierwszy i dobrze. My mamy swojego śmiałka, a przecież to trudne zadanie. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2015r. o 12:43
A gdzie tam Poznaniowi równać się z naszymi górami, gdzie wszystkie mają ponad 200 metrów!! Poznań to przecież miasto nizinne. Podziwiam Bartka, że porwał się na tak karkołomny wyczyn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
17 maja 2015r. o 21:57
bartek23 napisał(a): Witam!
W tym okresie mie próżnowałem. Zrobiłem rekonesans podejścia na spitzberg. Do wakacji szczyt zostanie zdobyty. Zdjęcia z ataku umieszczę na portalu bolec.info. Pozdrawiam.



W razie potrzeby służę pomocą w fachowej asekuracji na trudniejszych odcinkach i przede wszystkim w przejściach przez lodowcowe seraki. ;)

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~444 niezalogowany
17 maja 2015r. o 22:33
niezła beka z was tu jest. Bartek jestes najwiekszym dziwny czlowiek em jakiego do tej pory moglem zobaczyc na forum.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 10:45
Skaut. Lodowe co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 11:34
~ napisał(a):
bartek23 napisał(a): Witam!
Dochodzą końca moje przygotowania do zimowego zdobycia "Korony Bolesławca"!
Miesiące treningu, przygotowań, szkoleń, zbierania sprzętu. Długi czas zajęło mi szukanie sponsorów oraz zbieranie odpowiednich funduszy. Ale udało się!!!
Już za tydzień wyruszam z ekspedycją aby zdobyć najwyższy szczyt Bolesławca, Bolesławiecką Górę! Wysiłek jaki zostanie włożony w tą próbę, będzie wymagał wielu poświęceń! Korona Bolesławca znajduje się 242,6 m n.p.m. Aby zdobyć ten szczyt potrzebne będzie: szczęście, dobra pogoda, wytrwałość oraz rozbicie minimum 2 obozów.

Szkoda ,że zmałpowałeś...pierwszy był parę lat temu pewien poznaniak z forum góry-szlaki ,zdobywał Koronę Poznania ,niedawno śmiałkowie ze stolicy też "zdobywali" ...
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/projekt_korona_warszawy_smialkowie_zdobeda_szesc_najwyzszych_szczytow_warszawy_trwaja_przygotowania_do_ekspedycji_323873.html
Spróbuj może coś od siebie ...
Trzymajcie za mnie kciuki! Za pierwszego alpinistę Bolesławca!
Postaram się zrobić fotorelację oraz wbić na szczycie Polską flagę.
:D :D


- BĘDĘ TRZYMAŁ KCIUKI - BO JAK JUZ WEJDZIESZ NA TEN SZCZT TO TRAWY BEDZIESZ SIE MUSIAŁ TRZYMAĆ ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 12:47
Jakiej trawy? Przecież na tej wysokości chyba nic nie rośnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.