Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dokąd na wakacje?

4605
lestat
14 stycznia 2016r. o 12:57
Szukam jakiejś fajnej kwatery w Kołobrzegu dla 8 osób, może ktoś był i może polecić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14734
#Herma nieaktywny
23 marca 2016r. o 12:27
Ja polecam słoneczny piękny romantyczny Rzym. Często na tej stronie https://www.fru.pl/ , widnieje promocja na tanie loty , moim zdaniem grzech nie skorzystać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
23 marca 2016r. o 14:44
Tylko nie kolobrzeg no chyba ze jestes emerytką. Bylam w zeszlym roku z mężem i dzieckiem i porazka nic ciekawego zero atrakcji dla dzieci i młodzieży tylko same atrakcje dla emerytów, w sumie pelno tam sanatoriów ale sama jestem sobie winna bo nie sprawdziłam przed wyjazdem a chcialam tam jechac bo jeszcze nigdy tam nie bylam no i się zawiodlam. Dobrze że chociaz na dobrą pogodę trafiliśmy i cały dzień na plaży, bo wieczory to tragedia nie bylo gdzie wyjsc tylko spacery po plazy zostaly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~€ niezalogowany
23 marca 2016r. o 17:22
Jasne...tylko pogoda do bani. W zeszłym roku po raz pierwszy spędzałem urlop w Polsce, po 12 latach i przez tydzień padało na łeb...ceny takie jak w kurortach ciepłych europejskich krajów...
Akurat trafiliście chyba w jedyny tydzień kiedy nie było pogody ,byliśmy w lipcu dwa tygodnie nad naszym morzem pierwszy raz od wielu lat w Pl i było gorąco ponad 30 stopni non stop
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14752
#toth nieaktywny
26 marca 2016r. o 9:59
LUDZIE omijajcie szerokim łukiem kraje arabskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konwalia niezalogowany
6 kwietnia 2016r. o 21:55
Polecam ciągle działającą elektrownię wodną w Leśnej na rzece Kwisa http://www.zamiasto.com.pl/miejsce_zdjecia,322,0,Zapora-wodna-Lesna.html . Sam zbiornik wodny powstał w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku. Był on zbudowany w ramach systemu przeciwpowodziowego Dolnego Śląska. Elektrownię oddano do użytku w 1907 roku. Jednak dzięki Wikipedii wiemy, że to nie jest najstarsza elektrownia. Najstarszą jest elektrownia wodna "Struga" w Soszycy na rzece Słupia.
Zaporę wybudowano w XVIII w. Początkowo obiekt pełnił funkcję młyna, następnie wspierał pracę tartaku. Przekształcenie w elektrownię wodną nastąpiło w latach 1889 - 1896 r. Do dziś zachowały się sprawne turbiny wytwarzające prąd, a nawet dwie oryginalne żarówki z włóknami węglowymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14792
#Wiktors82 nieaktywny
12 kwietnia 2016r. o 22:35
Jeszcze nie ogarnąłem życia do końca, a już nie mogę się doczekać wypadu na Węgry!!! GULASZE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14217
#Matyjak nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 14:16
Byłem na Węgrzech. Przygotuj się na ostre jedzenie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza