Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nawiedzony Bolesławiec

~~Beżowobrązowy Czosnek niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 6:26
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a):

Ostatnio rozbawiły mnie słowa jakiegoś duchownego o świętym Łukaszu i Mateuszu(tych od zwalczania pseudo epidemii)

A co konkretnie cię w tych słowach rozbawiło? Mógłbyś rozwinąć myśl?
nie odpowie Ci..... To jeden z tych co kiwniesz palcem to będzie się cieszył jak głupi do sera. Ważne żeby komuś takim zachowanie się przypodobać.... Taki pożyteczny dziwny czlowiek . Nie przejmuj się. Głupek po prostu...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Pierwiosnek niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 10:56
już nie wiadomo co gorsze
być głupkiem ,czy nawiedzonym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 12:04
~~Burozielony Pierwiosnek napisał(a): już nie wiadomo co gorsze
być głupkiem ,czy nawiedzonym?

Najgorsze to być takim "jaśnie oświeconym" jak ty. Wydaje ci się że pozjadałeś wszystkie rozumy, a faktycznie potrafisz tylko to powtórzyć, co ci z telewizorka wtłoczyli do tej ciasnej łepetynki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Pierwiosnek niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 15:48
tytoń u Ciebie niema miejsca na wtłoczenie ,twoja mózgownica nie przyswaja ,dlatego jesteś nawiedzony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Szczodrzeniec niezalogowany
31 sierpnia 2021r. o 15:55
~~Marchewkowa Irga napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtozielony Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoszara Męczennica napisał(a): Wiarę w duchy potępia Kościół Katolicki.


A duchy potępiają wszystkie kościoły i gitara.

Czyli wiara w Ducha Świętego jest z góry potępiona? Uwielbiam jak katolicy robią sobie umysłowe fikołki.


Nie da się potępiać czegoś co nie istnieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 września 2021r. o 7:35
~~Burozielony Pierwiosnek napisał(a): tytoń u Ciebie niema miejsca na wtłoczenie ,twoja mózgownica nie przyswaja ,dlatego jesteś nawiedzony

I tu się mylisz. Moja mózgownica ma się dobrze. Przyjmuje wszystko i analizuje, niczego z góry nie zakłada, niczego nie daje sobie a priori narzucić. Czego i tobie życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Wrzos niezalogowany
1 września 2021r. o 9:46
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielony Pierwiosnek napisał(a): tytoń u Ciebie niema miejsca na wtłoczenie ,twoja mózgownica nie przyswaja ,dlatego jesteś nawiedzony

I tu się mylisz. Moja mózgownica ma się dobrze. Przyjmuje wszystko i analizuje, niczego z góry nie zakłada, niczego nie daje sobie a priori narzucić. Czego i tobie życzę.
dobrze wg. kogo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 września 2021r. o 10:02
~~Żółtawy Wrzos napisał(a):
dobrze wg. kogo?

Tak, wiem, to bardzo subiektywne. Mam dużo krytycyzmu, nie tylko do otaczającego świata, ale i do siebie. Póki co nie zauważam u siebie oznak obłędu. Ze znajomych też nikt mi o czymś takim nie wspominał. Więc raczej wszystko ok :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza