Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nawiedzony Bolesławiec

~lucas_hody niezalogowany
3 marca 2015r. o 13:45
Ryż owładnął dostrzętnie Bolesławiec ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e niezalogowany
3 marca 2015r. o 14:14
~lucas_hody napisał(a): Ryż owładnął dostrzętnie Bolesławiec ...

dostrzętnie? jak już to doszczętnie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 15:58
~ napisał(a):
Co to za miejsce ?:-) :-) :-) Zmoderowano 01.03.2015 godz.11:37 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Sorki ale raczej nie mogę udzielać takich informacji bo to teren prywatny więc byłoby to nie na miejscu podawać adresy żeby przez mój być może nakręcony (ciemnością bo nie ma tam oświetlenia i pana siedzącego przy świetle jak z ogarka) lek nachodzili go ciekawscy.Napisane jest"teren prywatny wstęp wzbroniony"ale bramy nie ma być może wycieczki już tam bywały i chłop sobie nie życzy a raczej upodobania kulinarne wykluczając go z kręgu hrabiego Draculi.Po oknach zabudowań nie zaglądam wypatrując zjawy,świateł nie gasze,silnika i radia też żeby nie słyszeć żadnych szelestow i się jeszcze bardziej nie nakręcać więc nie mogę powiedzieć też że tam straszy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 16:03
~ napisał(a):
Co to za miejsce ?:-) :-) :-) Zmoderowano 01.03.2015 godz.11:37 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Sorki ale raczej nie mogę udzielać takich informacji bo to teren prywatny więc byłoby to nie na miejscu podawać adresy żeby przez mój być może nakręcony (ciemnością bo nie ma tam oświetlenia i pana siedzącego przy świetle jak z ogarka) lek nachodzili go ciekawscy.Napisane jest"teren prywatny wstęp wzbroniony"ale bramy nie ma być może wycieczki już tam bywały i chłop sobie nie życzy a raczej upodobania kulinarne wykluczając go z kręgu hrabiego Draculi.Po oknach zabudowań nie zaglądam wypatrując zjawy,świateł nie gasze,silnika i radia też żeby nie słyszeć żadnych szelestow i się jeszcze bardziej nie nakręcać więc nie mogę powiedzieć też że tam straszy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fred niezalogowany
3 marca 2015r. o 16:20
Pewnie chodzi o domiszcze na początku Bolesławic..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 16:25
Teraz tak po dodaniu dwa do dwóch rozumiem po co chłop powiesił tabliczkę mimo że teren nie ogrodzony i raczej wynieść też niema co.Z tego samego powodu co ludzie mieszkający w lasku przy zakręcie Śluzowej z Leśną.Tam też jest tabliczka.Ktoś wcześniej w temacie też wspomniał o tym miejscu.Czyli bywają tam wycieczki i mieszkańcy już mają dość.Swoją drogą się im nie dziwię.Skoro ktoś tam mieszka widocznie intruzami nie są żadne duchy bo ich tam nie ma tylko przylażą ludzie szukający wrażeń czym zakłócają ten spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 16:31
~fred napisał(a): Pewnie chodzi o domiszcze na początku Bolesławic..
Nie,nie te rejony. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fred niezalogowany
3 marca 2015r. o 16:39
Może Zabobrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza