Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nawiedzony Bolesławiec

~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 16:43
A no fakt, tam w tym lasku przy Sluzowej tez stoi taka chałupa jak z horroru :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 16:51
~fred napisał(a): Może Zabobrze?
Też nie chodzi mi o tą ruinę kombinuj dalej...Kiedyś już był taki temat i pamiętam też że ktoś podawał jako miejsce które straszy,dom na przeciwko szpitala na jeleniogórskiej.Mogę zapewnić ze tam też nie straszy kilka razy zgasło mi światło na tej klatce i nic :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 16:53
~fred napisał(a): Może Zabobrze?
Też nie chodzi mi o tą ruinę kombinuj dalej...Kiedyś już był taki temat i pamiętam też że ktoś podawał jako miejsce które straszy,dom na przeciwko szpitala na jeleniogórskiej.Mogę zapewnić ze tam też nie straszy kilka razy zgasło mi światło na tej klatce i nic :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fred niezalogowany
3 marca 2015r. o 17:09
no to może folwark , koło wieży widokowej w lesie na piastów..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 17:36
Powiem tak.Mam na przykład też jakiś respekt do domów na Willowej u Al.WP czy przedwojennych kamienic bliżej centrum. Oczywiście nie dlatego że tam straszy tylko pamiętają one czasy przedwojenne.Jak oglądam tu czasami zdjęcia domów z przed wojny i są na nich ludzie zastanawiam się czy oni przeżyli wojnę i czy może mieszkali w tych domach.Podświadomie wkrecam sobie takie loty,że teraz mogą straszyć po zapamiętaniu obrazów ze zdjęć.Szybko idzie zejść na ziemię wystarczy sobie przypomnieć,że rodzice mieszkają w przedwojennej kamienicy i nic tam nigdy mnie nie straszyło mimo iż wojenna historia lokatorów opowiedziana przez dziadka niemca który przed śmiercią chciał zobaczyć jeszcze mieszkanie z którego za dziecka musiał z matką na koniec wojny uciekać pozostawiałaby wiele zmor do życzenia.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 17:47
Jest jeszcze jedna opcja....duuuuchhhhy....się mnie boją bo ja też taka czarna zmora jestem i cholery nie ruszają :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 18:18
~fred napisał(a): no to może folwark , koło wieży widokowej w lesie na piastów..
Powiem tak...trafisz czy nie trafisz nie powiem tak czy nie bo raczej nie wypada żeby przez moje loty odnośnie posiadłości chłop ucierpiał.Podałam akurat ten dom nie jako ciekawostkę dla zaklinaczy duchów żeby podawać publicznie adresy lecz by unaocznić jak sami potrafimy sobie wkrecać bo jak mówiłam nic tam nie widziałam nic nie słyszałam a jednak ciary przechodzą.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 18:51
Nightmare napisał(a):
~ napisał(a):
~WM83 napisał(a): Można spotkać postać mnicha na cmentarzu....

Do niedowiarków - nie wierzcie nikt was nie zmusza, a ja wiem co widziałem.
:D :D :D :/


Zmień dilera, bo ten cię w ch...a robi :|



Niektórzy myślą że jak sami nie widzieli bądź nie doświadczyli czegoś co innych spotkało to znaczy że nie mogła mieć taka sytuacja miejsca , nie wiedzą jak bardzo się mylą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.