Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Skradziono samochód!!!!!

~zaje%!(i mi w 2013 niezalogowany
5 marca 2015r. o 20:57
Przykra sprawa, boli strasznie. Nie liczyłbym na odzyskanie samochodu, nie znam się ale bolesławiecka policja wypada na tym tle co najmniej bladoooo. Takie są zuchy skrupulatne że dostałem pismo z informacją o wszczęciu śledztwa z datą wcześniejszą niż ukradli mi fure (dodatkowo błedy w danych osobowych). W trakcie "śledztwa" zuchów zero kontaktu. Wiem że nie przeglądneli monitoringu ze stacji pomimo tego że ich o to prosiłem. Po trzech tygodniach " no wie Pan zamykamy przykra sprawa zrobiliśmy wszystko" . Do dziś jestem wdzięczny im.. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mly niezalogowany
6 marca 2015r. o 9:32
W mieście jest monitoring , tak ? Jeśli odjechał z Lubańskiej , to po każdej możliwej trasie jest na pewno jakaś kamera . Może pojechał w stronę Otoku/Kraszowic ? W Bożejowicach jest sklep na zakręcie (Lewiatan) i tam chyba są kamery na zewnątrz . Byłeś tam zapytać o monitoring ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~normalny niezalogowany
6 marca 2015r. o 12:37
~mly napisał(a): W mieście jest monitoring , tak ? Jeśli odjechał z Lubańskiej , to po każdej możliwej trasie jest na pewno jakaś kamera . . .
Naoglądałeś się tych seriali widzę :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2015r. o 17:12
~mly napisał(a): W mieście jest monitoring , tak ? Jeśli odjechał z Lubańskiej , to po każdej możliwej trasie jest na pewno jakaś kamera . Może pojechał w stronę Otoku/Kraszowic ? W Bożejowicach jest sklep na zakręcie (Lewiatan) i tam chyba są kamery na zewnątrz . Byłeś tam zapytać o monitoring ?


w jakim miescie jest ten monitoring?? bo na pewno nie w bolcu...wszystkie te kamery to straszaki - w ogole nie dzialaja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mly niezalogowany
6 marca 2015r. o 19:49
Są na przykład pod każdym marketem , na stacjach paliw , a pewnie miejski też w jakimś % działa . Nie , seriali nie oglądam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~właściciel niezalogowany
6 marca 2015r. o 20:57
Tak jest monitoring wszystko jest sprawdzane tylko niestety zajmuje to czasu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
6 marca 2015r. o 22:08
oj wielkie mi ale nie od dzis kradna auta i nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem,bylo minelo,nie takie rzeczy sa w zyciu najwazniejsze,sa wieksze problemy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~właściciel niezalogowany
7 marca 2015r. o 8:02
koehl napisał(a): oj wielkie mi ale nie od dzis kradna auta i nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem,bylo minelo,nie takie rzeczy sa w zyciu najwazniejsze,sa wieksze problemy...


wiem ze nie od dziś. .. W TYM ROKU JEST JAKAS PLAGA W BOLCU... trzeba naglasniac takie sprawy aby wkoncu jakis pier........ nieroby nie odbieraly ludziom czegos na co ciezko pracowali ....wiem ze to nie jest najwazniejszenie ale tez jest bardzo wazne....nie po kazdym spywa to jak po tobie :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.