Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Skradziono samochód!!!!!

~AGA niezalogowany
7 marca 2015r. o 8:11
~właściciel napisał(a):
koehl napisał(a): oj wielkie mi ale nie od dzis kradna auta i nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem,bylo minelo,nie takie rzeczy sa w zyciu najwazniejsze,sa wieksze problemy...


wiem ze nie od dziś. .. W TYM ROKU JEST JAKAS PLAGA W BOLCU... trzeba naglasniac takie sprawy aby wkoncu jakis pier........ nieroby nie odbieraly ludziom czegos na co ciezko pracowali ....wiem ze to nie jest najwazniejszenie ale tez jest bardzo wazne....nie po kazdym spywa to jak po tobie :/

O proszę jaki hura-optymista,jemu nie ukradli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~ niezalogowany
14 marca 2015r. o 22:01
BRAK SŁÓW CO SIĘ DZIEJĘ W OSTATNIM CZASIE...:( jak tu żyć :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 lipca 2015r. o 19:38
~Melon napisał(a): Dziwi mnie wypowiedz ludzi,ktorzy pisza ze grat itp teksty.Kazdy kupuje auto na jakie go stac lub kto jakie lubi.Stary czy nowy szkoda kazdego auta,bo ktos je kupil za swoje zarobione pieniadze a ktos przyjdzie i go ukradnie.Ludzie ogarnijcie sie.
Zgadzam się w 100proc. Nikt nie ma prawa zabierać cudzej rzeczy;takiemu 'łapy'połamac ,d.u.p.e. skopać,więcej nie ruszy cudzej własności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 8:00
Nam miesiąc temu też ukradli, i co z tego, że było charakterystyczne, jeśli gnoje z pewnością schowali go w jakiejś szopie czy garażu i rozebrali na złom, zysk mieli natychmiastowy, a wykrycie ich niemożliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 8:00
Nam miesiąc temu też ukradli, i co z tego, że było charakterystyczne, jeśli gnoje z pewnością schowali go w jakiejś szopie czy garażu i rozebrali na złom, zysk mieli natychmiastowy, a wykrycie ich niemożliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 8:26
~ja napisał(a):
~Melon napisał(a): Dziwi mnie wypowiedz ludzi,ktorzy pisza ze grat itp teksty.Kazdy kupuje auto na jakie go stac lub kto jakie lubi.Stary czy nowy szkoda kazdego auta,bo ktos je kupil za swoje zarobione pieniadze a ktos przyjdzie i go ukradnie.Ludzie ogarnijcie sie.
Zgadzam się w 100proc. Nikt nie ma prawa zabierać cudzej rzeczy;takiemu 'łapy'połamac ,d.u.p.e. skopać,więcej nie ruszy cudzej własności.
Si zgadzam ,racja,mnie jak by taczki ukradli to by mnie mocno wk......rwili,jakim prawem dziad ,nierób złodziejski ma wyciagać łapska po cudze,nie ważne co i ile kosztuje,won z łapami od cudzego i basta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;/ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 9:56
Za kradzież odcinanie łap i po sprawie. Powinni złodziei powywieszać na rynku i już.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 18:46
~ napisał(a): Nam miesiąc temu też ukradli, i co z tego, że było charakterystyczne, jeśli gnoje z pewnością schowali go w jakiejś szopie czy garażu i rozebrali na złom, zysk mieli natychmiastowy, a wykrycie ich niemożliwe.
Proszę nie tracić nadziei,będzie więcej zdrowia;zdarzało się że po długim czasie złapali,a wtedy odpowie za wszystkie swoje winy.Złomowiska z tego co wiem są sprawdzane !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.