Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lotto - znacie kogoś kto wygrał?

~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 11:57
Wiecie czy ktoś trafił wczoraj w lotto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 12:02
trzy osoby trafiły, po 13 mln z hakiem, do zapłacenia mają ponad milion podatku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:O) niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 12:03
~: napisał(a): Zeby wygrać - trzeba grać.




Bzdura !!! Żeby wygrać - trzeba NIE GRAC !!!! Obserwuję tych naiwniaków, jak szaleją z wysyłaniem gdy jest kumulacja /ileż to pieniędzy zostawiają...... to się w pale nie mieści !!/. Bzdury, głupata totalna !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 14:32
każdorazowe wysłanie kuponu to witanie się z głupotą,bo granie to podatek od głupoty. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 14:35
jak zwykle ból dupy biedaków że ktoś mógł trafić pare milionów

zawsze beka z tego przeogromna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 19:30
~klucz-nick napisał(a): każdorazowe wysłanie kuponu to witanie się z głupotą,bo granie to podatek od głupoty. :P

Moja kasa? To co cie to? Ja sie pytam po co maryske kupujesz? bede chciał to ci dam te pare złotych albo do kubła wrzuce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taktoJA niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 19:37
ja mam 3 , czyli jakieś 24zł , żadna to wygrana....
swoją drogą , miałem kiedyś przyjemność porozmawiać prywatnie z babką , która pracuje (wysoko) w lotto , pytałem jak to z tymi wygranymi ,itp. szczerze mi powiedziała , że wygrany jest ten co nie gra .... coś w tym jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
12 kwietnia 2015r. o 19:37
~klucz-nick napisał(a): każdorazowe wysłanie kuponu to witanie się z głupotą,bo granie to podatek od głupoty. :P
Witałam się z głupotą, ale nie wygrałam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.