Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lotto - znacie kogoś kto wygrał?

13137
#Luzik24 nieaktywny
6 marca 2015r. o 11:06
Czy znacie może kogoś kto wygrał jakieś większe kwoty w Lotto? Tam gdzieś się słyszy, że ktoś 3 ewentualnie 4 trafił. Ale 5 i więcej to nic. A może to całe lotto to ściema ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
6 marca 2015r. o 11:15
lotto to podatek od głupoty.wpisz sobie w google lotto lub you tube to się przekonasz.aż dziw bierze ile tego jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gracz niezalogowany
6 marca 2015r. o 11:43
ja skreśliłem szóstkę.......
.......ale w multimulti no i 125 zł wpadło:)
w dużego nie gram nie widze sensu jest tyle kombinacji że ciężko trafić.
w multimulti jak gram to albo zwraca mi się kupon albo parę złoty jestem do przodu, gram 1-2,3 razy w miesiacu wiec o uzależnieniu nie ma mowy, jak to niektórzy twierdzą że jak juz ktoś gra to jest uzależnionym hazardzistą. każdy ma swój sposób na życie:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
6 marca 2015r. o 12:24
Moja ciotka trafiła kilka lat temu "5" dostała prawie 4 tysiące.


Dopisane 06.03.2015r. o godz. 12:24:

Ci, co grają systemem to trafiają, czasami jest to ładny grosz w miesiącu. Ale trzeba na początek trochę gotówki zainwestować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
6 marca 2015r. o 12:49
Mój tato wygrał w tamtym roku miał 5 i dostał ok 7 tyś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~franek niezalogowany
6 marca 2015r. o 14:53
Lotto to podatek od szczęścia. Każdy do tego dąży ale wygrywają nieliczni.
Co ciekawe u mnie w pracy był gość który otarł się o 6 - trafił ostatecznie piątkę i zgarnął 5 tys zł.
Ale popatrzcie na statystyki. Większość osób które wygrały po pewnym czasie wracają do punktu wyjścia. Ot chociażby historia tego gościa http://www.forum-kredytowe.pl/f142/szostka-w-lotto-przestroga-84836.html który trafił 6 i zobaczcie jak to się skończyło. Lipa na resorach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2015r. o 15:03
Więcej się przegra niż wygra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
6 marca 2015r. o 15:31
Znam gościa co walnął 32mln w Kauflandzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza