Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sklep ze zdrową żywnością

~Ja niezalogowany
11 marca 2015r. o 7:55
Gdzie znajdę taki sklep? Czy otwarcie takiego sklepu ma sens? Czy byko by zainteresowanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdrowa niezalogowany
11 marca 2015r. o 10:12
Taki sklep jest na Prusa i na Manhatanie, myśle, ze to wystarczająca ilość jak na Bolesławiec. Zapotrzebowanie nie jest niestety zbyt wielkie, bo ceny tych produktów są niestety bardzo duże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2015r. o 13:11
zgadza się, na zdrowej żywności rodziny nie wykarmisz przy średniej krajowej niestety. I nawet jak bym chciała ją wprowadzić do swojej diety to raz ze moja rodzina się tym nie naje, dwa nie stać mnie. Ale swoją drogą nasionka chia ( ok. 30 za chyba 200 g ) to pyszota z mlekiem kokosowym. Miałam okazję próbować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2015r. o 14:26
~Ja napisał(a): Gdzie znajdę taki sklep? Czy otwarcie takiego sklepu ma sens? Czy byko by zainteresowanie?


Każdy biznes ma sens jeśli się do tego dobrze zabierzesz.
W mieście jest wiele osób które są za zdrowym żywieniem, jedni bo muszą inni z przekonania, zapotrzebowanie na pewno jest spore.
Dwa sklepy na miasto 40 tys to chyba trochę mało, jeśli dobrze się do tego zabierzesz no i zdobędziesz dobry punkt do sprzedaży, to sukces murowany.
Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta38 niezalogowany
25 maja 2016r. o 23:28
Z tym tematem wiąże się sporo dodatkowych rzeczy, takich jak na przykłąd http://www.gabinetholis.pl/ Stosując te metody, które skupiają się na holistycznym podejściu do tematów zdrowotnych, można w prosty sposób zadbać o prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domator38 niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 23:27
Wbrew pozorom takich sklepów wcale nie ma mało. Wystarczy dobrze poszukać, a na pewno znajdziecie taki sklep, który będzie najbardziej odpowiadał Waszym potrzebom. Najprościej, co logiczne, znaleźć internetowe sklepy, bo ich jest najwięcej, na co dobrym przykładem jest http://arturtopolski.pl/category/ziola/ Ja już swój ulubiony sklep znalazłem, mam nadzieję, że Wam też się to uda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 9:34
Jest dużo osób z alergia pokarmową, ciężko czasem znalesc produkty bezglutenowe,a najbardziej brakuje produktów bez laktozy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 13:55
bez laktozy

mleko od kozy

rymy częstochowskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza