Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Anioły dla Basi z "Aniołka"
~TOM TOM niezalogowany
23 marca 2015r. o 15:35
Każda inteligentna osoba raczej powinna zauważyć absurdalność mojego posta. Niestety poziom kupczyczki w tym mieście (kraju?) jest tak wysoki że niedługo wszystkim bokiem to wszystko wyjdzie. Więcej luzu, dystansu do siebie, więcej życia i humoru. Aneto - nie zarzucaj komuś czegoś o czym nie masz pojęcia. Uważam że przynoszenie durnych aniołków niczego w tym przypadku nie zmieni, ale np zjedzenie obiadu w Aniołku już tak. Efekt tej akcji jest taki że hejterzy napierdzielają tak że Pani Basia (jeśli to czyta, a mam nadzieję że nie) będzie teraz miała naprawde powody do głębokiej depresji. Może zanim coś się zrobi to czasem warto przemyśleć pewne rzeczy.
Ja Tobię Aneto również życzę MIŁEGO DNIA!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOMTOM niezalogowany
23 marca 2015r. o 15:37
Te brzydkie słowo to SR_ACZ_KA :)
Zamienione na kupczyczki :)




~TOM TOM napisał(a): Każda inteligentna osoba raczej powinna zauważyć absurdalność mojego posta. Niestety poziom kupczyczki w tym mieście (kraju?) jest tak wysoki że niedługo wszystkim bokiem to wszystko wyjdzie. Więcej luzu, dystansu do siebie, więcej życia i humoru. Aneto - nie zarzucaj komuś czegoś o czym nie masz pojęcia. Uważam że przynoszenie durnych aniołków niczego w tym przypadku nie zmieni, ale np zjedzenie obiadu w Aniołku już tak. Efekt tej akcji jest taki że hejterzy napierdzielają tak że Pani Basia (jeśli to czyta, a mam nadzieję że nie) będzie teraz miała naprawde powody do głębokiej depresji. Może zanim coś się zrobi to czasem warto przemyśleć pewne rzeczy.
Ja Tobię Aneto również życzę MIŁEGO DNIA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hmm niezalogowany
23 marca 2015r. o 15:59
słownik ortograficzny by ci się przydał jak nauczysz się pisać wtedy wypisuj swoje mądrosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ ....... niezalogowany
23 marca 2015r. o 17:13
"
~Aneta Opała napisał(a): Widzisz TOM TOM pokazujesz mi całym sobą , że warto być anonimem. Wtedy wszystko można napisać.Nawet bzdury. Nawet to, że może bolec.info jest wszystkiemu winne , bo ujawniło bez pytania mnie o zgodę na publicznym forum informację z mojego prywatnego fb, na którym jest napisane miejsce mojej pracy.

Informuję Ciebie TOM TOM , że ja jestem z takiej bajki , w której się ludziom okazuje wsparcie, gdy tego potrzebują .

Przykład : jeden ze znanych bolesławieckich przedsiębiorców z branży reklamowej miał przykry incydent, zalało mu maszyny drukarskie. Aby pomóc mu w bieżącej chwili namówiłam kilka osób , aby go wsparły groszem. Ludzie, znajomi też czasami bardziej moi niż jego ,zrzucili się po 50 , po 100 [ podobno nawet 1000]. Nawet była wśród nich matka samotnie wychowująca 2 dzieci. Taki odruch serca.I życzę Ci TOM TOM , abyś w chwili, gdy będziesz potrzebował pomocy miał obok siebie ludzi, którzy nie będą w tym momencie kalkulowali, czy dobre słowo Tobie powiedziane im się jakoś opłaca.

Przykro się czyta takie posty jak Twój. Jakbym nie miała przykładów z życia, że dobro zawsze dobrem wraca nie było by mi łatwo teraz napisać : I Tobie TOM TOM życzę miłego dnia!
"


Pomagac przyjaciołom zawsze można...i ja zawsze pomagac bede jak spali sie opałkowa to tez pomogę ale gdzie tu odnosic taka sytuację do obcej osoby która 20 lat nie umie prowadzic restauracji..... sorry....

MIŁEGO DNIA ;-)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 17:27
~ napisał(a): Wy eksperci. Otweirać swoje kanjpy. Ale polowa z Was nie umie zupy ugotać. Chinska wifona przewaza na naszych stólach. Przecietny polsak zjada 3 zupy dzieniee (chinskie). Masakra co. Czyli na prawdziwą juz nie ma miejsca? NIe, prawdziwa zupe jemu w domach. A jak jemy w domach to mamy to czego nie maja wifonowcy. Szucznej zupy.
Tak jak nie znacie sie na smaku potraw, tak samo nie znacie się na prowadzeniu restauracji.
Ksiegowi to już biją rekordy nosząc nos w chmurach- wieceie czemu przez Was przedsiebiorca ponosi straty? Bo jestescie niedouczenie i bufoniasci. Trzezwe myslenie u Was nie istnieje. Pycha i zarozumiałośc połączona z pogardą swaidczy o tym czym jestescie. jestescie potrzebni jak dziurkacz w szufladzie. Jestescie narzedziem, a nie wartoscia tworzaca. NARZEDZIEM
Narzedzia muszą być używane ale z głową. Daj małpie młotek, domu z niego nie postawi. Dlatego nie wiem skad tylku komentujacyh znawców. Znowu WASZEGO ego duze jak wasze brzuszyska przesłaniaja sedno. Pchacie te brzuchy jak pchacie opinie zle interpretowanych słow, wczesniej przetrawionych błednie czytanych słow. Myslicie sie w kazdej kwestii. Bo .... U samej podsatwy zeby opiniować trzeba wykazać storne licznych argumentow, spojnych nie dajacych sie obalic. Logiki w tym nie ma. To znowu rynsztok do ktorego mozecie lac. Wasz rynsztok. A teraz po kawke i paczusia. Nabrac energii na tluczenie w klawaiture. To widac wysilku nie musi wymagac.


A ja nie wiem, czy Pani Basia, to taka "małpa z młotkiem" - ma super lokal, tylko nie ma zielonego pojęcia o jego prowadzeniu. A może kucharz, to też "małpa" z rondlem? Raczej na pewno. Żeby być krytykiem muzycznym, nie trzeba grać na skrzypcach - ja my wszyscy od urodzenia codziennie jemy i s...my i każdy z nas potrafi odróżnić i ocenić, co jest smaczne, a co nie - g...no od marcepana, a gdy za ten szajs tzeba jeszcze zapłacić Pani Basi, jak z trufle, to... Ona z bratem powinna wziąć się może a coś innego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
23 marca 2015r. o 17:55
do tom tom: ja rozumiem z twojego komentu że przypisujesz pani Opale w sumie złe intencje: że wyszła z pomysłem aniołów, to rozdmuchało naparzankę a to spowoduje depresję u właścicielki Aniołka oraz korzyść Opałkowej. Taki twój własny ciąg logiczny. Ale wniosek wysnułeś raczej brudny?
Na szczęście zaraz potem sam piszesz że twój post był absurdalny:-):-)

Myslisz że jakby nie akcja aniołkowa to po emisji KR nie byłoby trolowania? byłoby, tylko pod innym tematem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOM TOM niezalogowany
23 marca 2015r. o 18:06
To oczywiście była satyra. Nie podejrzewam Anety ani nikogo o takie rzeczy. Jak juz powiedziałem wcześniej kupczy_czka przesłania niektórym zdolność dystansowania się do siebie. To jest mój ostatni post w tym trolowym bagnie. Żałuję że mimo bardzo długiej przerwy zdecydowałem się na pisanie na forum. Pani Basi osobiście mi szkoda, aniołka nie zaniose ale obiecuje na piwko czasem przyjść. Chociaż w to nie wierze to mam nadzieję że ta masa błota jaka wylądowała na właścicelce lokalu może jakoś przyczyni się do otworzenia oczu tej pani i poprawy restauracji albo jej zamknięciu.
Życzę luzu wszystkim z duposciskiem :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 19:39
~zynio napisał(a): szkłem d..y nie podetrzesz.wstyd!!! 20 lat w zawodzie i być takim
nieukiem :/ bez żadnej wiedzy gastronomicznej,człowiek
przypadkowy i leń. przez chwilę widać było kartę menu
a w niej ceny np.piwo lwóweckie cena 7 zł, w hurtowniach ok.1,5 zł
,karton soku 2 l(napoju) w hurcie poniżej 2 zł a sprzedaje się
4-5 zł za szklankę 250 ml tak wygląda bolesławiecka gastronomia
a jedzenie kogo to obchodzi a już najmniej właścielkę :|

skoro jesteś taki zaradny, to kup sobie piwo w hurtowni i wypij go na ulicy.
żałosne komentarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.