Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecka Policja w TVN Turbo
~ niezalogowany
24 marca 2015r. o 11:54
Byli bardzo konkretni i konsekwentni.Powinni dostać awans i nagrodę.Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2015r. o 13:03
Kiedy powtórka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zmęczone społeczeństwo niezalogowany
24 marca 2015r. o 13:50
Niestety nie ma się czym chwalić. Dzisiaj chodzi o prędkość jutro o gasnicę a po jutrze o ... brudne auto. Policja doji nas obywateli. To jest najprostsze, to najlepiej potrafi. Gorzej z nie dochodowym sprawami jak wykrywanie kradzieży w tym aut, sprawców przestępstw, sprawców kolizji, wandali itp. Za to wystawiając mandat za picie piwa czy łapiąc gowniarzy z trawką można się wykazać, każdy to potrafi. A co gorsza coraz częściej widzimy policjantów myślących że im wszystko wolno, łamiących przepisy drogowe oraz przekraczających normy etyki i właściwego zachowania.
Jestem za ściganiem kierowców łamiących przepisy drogowe ale niech te przepisy i znaki będą logiczne a nie ustawiane pod policję. Jestem za obniżeniem mandatów za drobne przewinienia a podwyższeniem dla piratów drogowych. Jestem za łamaniem nietrzeźwych ale nie w korku na skrzyżowaniu. Wszystko jest nie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
24 marca 2015r. o 17:22
To były sytuacje ewidentne, ale ile razy bolesławiecka drogówka łapie tylko po żeby nam do...przyć. Czasami są sytuacje absurdalne, a oni zachowują się tak jakby jakiś plan mieli do wykonania. Dlaczego drogówka tak rzadko stosuje pouczenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2015r. o 17:56
Na fotoradarach nie zarobili, więc pozostają tradycyjne metody dojenia obywateli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pecik niezalogowany
24 marca 2015r. o 19:49
~zmęczone społeczeństwo napisał(a):
Jestem za ściganiem kierowców łamiących przepisy drogowe ale niech te przepisy i znaki będą logiczne a nie ustawiane pod policję. Jestem za obniżeniem mandatów za drobne przewinienia a podwyższeniem dla piratów drogowych. Jestem za łamaniem nietrzeźwych ale nie w korku na skrzyżowaniu. Wszystko jest nie tak.

A jakie Twoim zdaniem znaki w Bolesławcu są ustawiane pod policję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2015r. o 21:55
~znawca napisał(a):
~ napisał(a): A ja proponuję Panów Policjantów jak zwykle nieomylnych wysłać na doszkolenie, bo autostrada a droga szybkiego ruchu to jest różnica :P ( kontrola auta Land Rover)
A ja proponuję zabrać ci uprawnienia do kierowania o ile takowe posiadasz i skierować na dodatkowe szkolenie. Znaki wskazują na to, że jest to jednak autostrada, droga "szybkiego ruchu" (czyt. ekspresowa) oznakowana jest inaczej (znak D7)... ale skąd ty masz to wiedzieć, przecież rowerem jeździmy na dowodzie :]


A ja zapewniam Ciebie że autostrada to NIE JEST!!! Na autostradzie prędkość dozwolona jest 140km/h, droga ekspresowa 120km/h Jadąc od Zgorzelca z prędkością 140 można jechać do węzła Krzyżowa i dopiero za Wrocławiem możemy sobie pozwolić na szybszą jazdę. I tylko dlatego znawco że na tym odcinku nie ma pasa awaryjnego, za dojazd do Wrocławia nie płacisz, ponieważ nie mogą pobierać opłat za drogi ekspresowe. To tak na chłopski rozum, Wikipedia Ci tego tak nie wytłumaczy. No ale skąd możesz to wiedzieć w gimnazjum jeszcze Ci nie jest to potrzebne :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2015r. o 22:03
~ napisał(a):
~znawca napisał(a):
~ napisał(a): A ja proponuję Panów Policjantów jak zwykle nieomylnych wysłać na doszkolenie, bo autostrada a droga szybkiego ruchu to jest różnica :P ( kontrola auta Land Rover)
A ja proponuję zabrać ci uprawnienia do kierowania o ile takowe posiadasz i skierować na dodatkowe szkolenie. Znaki wskazują na to, że jest to jednak autostrada, droga "szybkiego ruchu" (czyt. ekspresowa) oznakowana jest inaczej (znak D7)... ale skąd ty masz to wiedzieć, przecież rowerem jeździmy na dowodzie :]


A ja zapewniam Ciebie że autostrada to NIE JEST!!! Na autostradzie prędkość dozwolona jest 140km/h, droga ekspresowa 120km/h Jadąc od Zgorzelca z prędkością 140 można jechać do węzła Krzyżowa i dopiero za Wrocławiem możemy sobie pozwolić na szybszą jazdę. I tylko dlatego znawco że na tym odcinku nie ma pasa awaryjnego, za dojazd do Wrocławia nie płacisz, ponieważ nie mogą pobierać opłat za drogi ekspresowe. To tak na chłopski rozum, Wikipedia Ci tego tak nie wytłumaczy. No ale skąd możesz to wiedzieć w gimnazjum jeszcze Ci nie jest to potrzebne :P


Co ty pleciesz? Masz jakieś prawo jazdy? Wg Twojego toku myslenia to np ul. Jana Pawła nie jest w obszarze zabudowanym bo jest tam 20 i 30 km/h a w obszarze dopuszczalna jest 50 km/h. Nie osmieszaj sie człowieku, przeczytaj w kodeksie definicję autostrady a potem się wypowiadaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza