Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odchudzanie... darmowy sposób

15435
#AlexS nieaktywny
5 stycznia 2017r. o 0:46
~j napisał(a): Nie wierzcie w te diety cud! To bzdura i tylko rozregulowujecie sobie organizm. Nie nabieracie się na to! Wiem bo stosowałam wiele diet a dopiero po wielu latach dowiedziałam się w czym tkwi błąd. Choć Dukan czy Paleo faktycznie działa, bo sprawdziłam na sobie i chudnie się ekspresowo- to kilogramy wcześniej czy później powrócą jak wrócicie do starych nawyków żywieniowych. Zacznijcie więc mniej jeść a częściej- to po 1. Po 2 regularny ruch przynajmniej 30 minut dziennie. Po 3 eliminujemy całkowicie lub choć zmniejszamy cukier, słodycze, chipsy, napoje gazowane, białe pieczywo. Właczamy do diety dużo warzyw, wody niegazowanej i owoce. Jeżeli ktoś nie lubi warzyw to śmiało można z nich robić pyszne koktajle z dodatkiem owoców. Kluczem jest regularne spożywanie pokarmów- co 3-4 godziny ale w małej ilości.


Ładnie napisane,w zasadzie wszystko. Żeby tracić "fat" musi być ujemny bilans kaloryczny w diecie+jakiś trening aero(spacer,pływanie,bieganie,rower). Żadne leki nie dadzą efektu,to tylko placebo. No i najważniejsze-należy gubić nie więcej niż 0,5kg/tydzień,czyli max 2kg na miesiąc. Wtedy organizm łatwiej "znosi" zmiany i nie ma efektu "jojo",jak u niektórych,co lecą na głodówce.

Pzdr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 marca 2017r. o 21:34
ja już schudłam tak że sadło za majtki zwisa. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 marca 2017r. o 21:50
cuda cuda nad cudami..

[img=1489438228_f9kcq83.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~farmaceuta niezalogowany
25 września 2017r. o 21:25
polecam kredyt z banku,kupić worek różnych suplementów I ZA TYDZIEŃ biegacie jak ŁANIA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17751
#Orsay nieaktywny
31 października 2017r. o 14:34
Nic nie ma za darmo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
1 listopada 2017r. o 10:02
Każdy szuka cudownej kapsułki,choćby miała koszować krocie. Wszystko to lipa,która ma za zadanie opróżnić Wam kieszenie z pieniędzy. Sposób jest prosty,lecz niestety nie do każdego on dociera. Dieta i sport. Może być zwykły bieg lub co kto woli przynajmniej 3 razy w tygodniu po godzinie. Ale do tego potrzebna jest dieta. Dwie te rzeczy w połączeniu razem nie przebije nic.Po prostu nie ma lepszego sposobu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 listopada 2017r. o 23:26
Link ZAWIRUSOWANY! Nie otwierać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18142
#galia nieaktywny
15 grudnia 2017r. o 14:02
Ani Mru Mru trafili w samo sedno hehe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.