Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Odchudzanie... darmowy sposób

~ niezalogowany
28 października 2016r. o 14:30
trzy szklanki wody dziennie i paczka krakersów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6095
#ANTHRAX nieaktywny
28 października 2016r. o 14:41
najlepsze są plastry......na usta :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 października 2016r. o 14:42
Marta9 napisał(a): Najlepsza dieta sprawdzona. Mniej żreć. Musisz poczuć się głodna do tego wysiłek fizyczny i chudniesz. Głód wysiłek i organizm potrzebując energii spala tłuszcz. Proste i skuteczne, ale łatwiej siedzieć przed TV i słodki jogurcik popijać


Niekoniecznie ;)
Można jeśc ,tylko trzeba wiedzieć co :]
Nawet takie tłuszcze sa bardzo ważne , tylko trzeba wiedzieć jakie i ile mozna przyjąc ,bo co innego goloneczka ,a co innego np.oliwa z oliwek ;)
Ale połaczenie diety i ćwiczeń dopiero da efekt.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15450
#bolo1696 nieaktywny
29 listopada 2016r. o 15:23
Słyszałem że dobra jest książka z Dietą Dukana. Czy ktoś póbował tej diety i może ocenić czy jest skuteczna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolka niezalogowany
29 listopada 2016r. o 15:50
bolo1696 napisał(a): Słyszałem że dobra jest książka z Dietą Dukana. Czy ktoś póbował tej diety i może ocenić czy jest skuteczna?
stosowaąłm dukana nie polecam dużo lepsza jest dieta paleo od dietykieta.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
29 listopada 2016r. o 16:49
przestańcie żreć ten syf z marketów zacznijcie sie zdrowo odżywiać nie rezygnując z przyjemności i schudniecie tak jak ja bez rzadnych diet cudów i leków ,ja schudłem w ciągu 3 miesięcy 13 kg,mogę nie odpłatnie udzielić kilku rad :P gdyby leki i diety cud działały to milionerzy byli by chudsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 15:53
~klucznick napisał(a): przestańcie żreć ten syf z marketów zacznijcie sie zdrowo odżywiać nie rezygnując z przyjemności i schudniecie tak jak ja bez rzadnych diet cudów i leków ,ja schudłem w ciągu 3 miesięcy 13 kg,mogę nie odpłatnie udzielić kilku rad :P gdyby leki i diety cud działały to milionerzy byli by chudsi



Naucz się pisać po polsku analfabeto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 17:15
Nie wierzcie w te diety cud! To bzdura i tylko rozregulowujecie sobie organizm. Nie nabieracie się na to! Wiem bo stosowałam wiele diet a dopiero po wielu latach dowiedziałam się w czym tkwi błąd. Choć Dukan czy Paleo faktycznie działa, bo sprawdziłam na sobie i chudnie się ekspresowo- to kilogramy wcześniej czy później powrócą jak wrócicie do starych nawyków żywieniowych. Zacznijcie więc mniej jeść a częściej- to po 1. Po 2 regularny ruch przynajmniej 30 minut dziennie. Po 3 eliminujemy całkowicie lub choć zmniejszamy cukier, słodycze, chipsy, napoje gazowane, białe pieczywo. Właczamy do diety dużo warzyw, wody niegazowanej i owoce. Jeżeli ktoś nie lubi warzyw to śmiało można z nich robić pyszne koktajle z dodatkiem owoców. Kluczem jest regularne spożywanie pokarmów- co 3-4 godziny ale w małej ilości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.