Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fons Vitae

~a niezalogowany
30 marca 2015r. o 14:30
~wiosek napisał(a): Jedna z lepszych przychodni

a pod jakim względem? bo dostanie się do wybranego pediatry graniczy z cudem, rejestracja tylko tego samego dnia rano, ogromne opóźnienia pomimo rejestracji na godziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
30 marca 2015r. o 21:30
I oczywiście żeby się zarejestrować do lekarza musisz stać od 6 rano w kolejce bo o 7.30 można zapomnieć o wizycie.

Jeżeli chodzi o najlepszego lekarza to:
pediatra dr Narecki
dla dorosłych dr Szylin bądź Krzywdzińska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13014
#madelaine nieaktywny
30 marca 2015r. o 23:15
To zależy jak na to spojrzysz. Faktem jest, że trzeba stać w kolejce jezeli chcesz do konkretnego lekarza. Jeżeli przyjdziesz z naglym wypadkiem raczej nie przyjma, rozkladaja rece. Skierowania niechetnie daja, nie mowiac o tych na wyniki. Przepisuja leki bez konkretnych badan, tak na oko. Zreszta nie tylko w tej przychodni. Czesto sa to antybiotyki o szerokim spektrum dzialanie czyli na wszystko. Usg rabia malo wierzytelne, u nich zawsze jest wszystko ok, a jak juz znajdziesz sie w szpitalu to dowiadujesz sie cudow. Oczywiscie nie Boleslawieckim. Srednia ocena dla tej przychodni. Dlaczego? Chyba wiekszosc pediatrow ma wypalenie zawodowe, male zainteresowanie pacjentem. Nie jest tak jak kiedy, a szkoda bo bylo bardzo dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kara niezalogowany
30 marca 2015r. o 23:52
Ja należę do tej przychodni od początku jej istnienia i nigdy się nie zdarzyło abym nie mogła się dostać do lekarza.Zawsze kiedy rejestruję siebie lub moje dzieci to jestem przyjęta i zazwyczaj do wybranego lekarz.Natomiast jesli chodzi o skierownia to często właśnie sami lekarze proponują zarówno do specjalistów jak i na podstawowe badania, więc nie rozumiem dlaczego niektórzy piszą tu że lekarze nie cchcą dawać skierowan.A to że pomimo wyznaczonej godziny i tak trzeba trochę poczekać to świadczy tylko o tym, , że niektórym pacjentom lekarz musi poświęcić więcej czasu i uwagi aby móc go leczyć.
Jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 6:25
~kara napisał(a): Ja należę do tej przychodni od początku jej istnienia i nigdy się nie zdarzyło abym nie mogła się dostać do lekarza.Zawsze kiedy rejestruję siebie lub moje dzieci to jestem przyjęta i zazwyczaj do wybranego lekarz.Natomiast jesli chodzi o skierownia to często właśnie sami lekarze proponują zarówno do specjalistów jak i na podstawowe badania, więc nie rozumiem dlaczego niektórzy piszą tu że lekarze nie cchcą dawać skierowan.A to że pomimo wyznaczonej godziny i tak trzeba trochę poczekać to świadczy tylko o tym, , że niektórym pacjentom lekarz musi poświęcić więcej czasu i uwagi aby móc go leczyć.
Jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni .



Nie dziwię się,wszystko da się załatwić,jak się pracuje w rejestracji tej przychodni.Ale przyjdź tak z ulicy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 7:43
Ja też tam należę od początku. Owszem do Nareckiego jest się ciężko dostać - ja chodzę do innego lekarza i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mnie nie przyjął nawet jak już nie było wolnych miejsc.
A pusty śmiech mnie ogarnia jak widzę mamę przy rejestracji która mówi że dziecko ma 39 stopni gorączki i kaszle i ona chce do Nareckiego. Pani z rejestracji proponuje innego lekarza ponieważ Narecki ma już komplet -nafuczona mama odchodzi z pretensjami. I komu robi źle - lekarka która zazwyczaj ma wolne siły przerobowe jest świetnym pediatrą, może trochę szorstka osobowość - ale leczyć potrafi.
Potem taka nafuczała mama wypisuje że trzeba stać od 6 rano żeby się do lekarza zapisać, a to nie do końca jest prawdą.
Skierowanie - no właśnie jestem po badaniu neurologicznym, bo lekarzowi POz nie podobały się moje częste bóle szyjne. Dostałam i skierowanie do neurologa i na zdjęcie RTG. W tym samym czasie moja mama też szła do neurologa - jej POZ juz nie widział konieczności zrobienia zdjęcia mimo ze z podobnymi objawami szłyśmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kara niezalogowany
31 marca 2015r. o 7:45
~ napisał(a):
~kara napisał(a): Ja należę do tej przychodni od początku jej istnienia i nigdy się nie zdarzyło abym nie mogła się dostać do lekarza.Zawsze kiedy rejestruję siebie lub moje dzieci to jestem przyjęta i zazwyczaj do wybranego lekarz.Natomiast jesli chodzi o skierownia to często właśnie sami lekarze proponują zarówno do specjalistów jak i na podstawowe badania, więc nie rozumiem dlaczego niektórzy piszą tu że lekarze nie cchcą dawać skierowan.A to że pomimo wyznaczonej godziny i tak trzeba trochę poczekać to świadczy tylko o tym, , że niektórym pacjentom lekarz musi poświęcić więcej czasu i uwagi aby móc go leczyć.
Jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni .



Nie dziwię się,wszystko da się załatwić,jak się pracuje w rejestracji tej przychodni.Ale przyjdź tak z ulicy!

No właśnie cię zadziwie bo przychodzę jak to nazywasz z ulicy pracuję w zupelnie innej branży i nie mam żadnych znajomości w służbie zdrowia.I powiem ci że do lekarza chodzę baaaardzo rzadko ale kiedy już muszę iść to zawsze się dostanę.Ostatni przykład sprzed 2 tygodni zadzwonilam o godz.11 i o 11:50 bylam już w gabinecie u lekarza więc nie pisz pisz bzdur i nie obrażaj mnie, , bo nie jestem osobą która załatwia cokolwiek po znajomości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13014
#madelaine nieaktywny
31 marca 2015r. o 23:53
Bardzo sie ciesze, ze rzadko musisz chodzic do lekaza. Ze rzadko cos ci dolega. Zapewne jak zaczniesz ciezko chorowac, a nie znajdziesz tam fachowej pomocy to zmienisz zdanie. I pewnie uwazasz ze wypisywanie dziecku sterydow tak na oko, bo chyba to alergia jest ok. Jak zaczniesz tam czesciej bywac to zobaczysz jak jest super i fantastycznie. Jak trzeba sie prosic o wszystko jakby to bylo z ich pieniedzy. I nie mow mi o pani, ktora uwaza ze w dzisiejszych czasach nikt nie jest chory a chce sie leczyc. Rowniez jestem w tej przychodni od poczatku i widze, ze nie jest jak dawniej. Ciekawe tylko dlaczego? Za duzo chyba juz w d.... maja oto dlatego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.