Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbiórki kolarskie w Bolesławcu
1792
#Arcadioosh nieaktywny
1 kwietnia 2015r. o 23:31
~klucz-nick napisał(a): zawsze jak widzę roweżyste jadącego drogą ulicą wzdłuż obok drogi rowerowej to mam ochotę go rozjechać :P Qrwa nie cierpię rowerów roweżystów którzy na światłach prawą stroną pchają się aby być pierwszym na swiatłach :P a to c-h-u-j-e :P


Bieżące przepisy ruchu drogowego pozwalają rowerzystom na wyprzedzanie samochodów z prawej strony. Także na jazdę rowerzystów obok siebie - proszę nie trąbić :-)
Zachęcam Cię Kolego do lektury słownika ortograficznego i większego zrozumienia dla roweRZystów.


Dopisane 01.04.2015r. o godz. 23:31:

~ANNA napisał(a): Mój bliski znajomy jeździł na te zbiórki od dawna, ale zaprzestał jak pojawił się Pan Bartosz K. - samozwańczy Prezes.
Dlaczego ? - bo nie spodobało mu się jak ktoś sobie robi stanowisko i sławę na czyimś pomyśle. Ludzie się spotykali, jeździli razem, było miło i przyjemnie. Grupa sobie jeździła sama, też mógł przyjechać kto chciał i każdy był mile widziany. Nie robili wokół siebie szumu i hałasu, bo niby po co. Oni chcieli tylko wspólnie pojeździć. Ne było prezesów, -wice i zastępców, każdy był równy bez względu na sprzęt.

Teraz pojawił się jakiś pseudo prezes, wymyśla idiotyczną nazwę - co ona oznacza - ktoś wie? i się popisuje.
Chyba nie o taką inicjatywę kolarską chodzi.



Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą Anno.
Należę do Road Racing (ja tam rozumiem tę nazwę) i mogę napisać, że nie mamy żadnego prezesa, tym bardziej vice czy zastępców. Zarówno Bartek, ja i inni członkowie teamu jesteśmy entuzjastami kolarstwa w różnym wydaniu. Każdy jak chce to coś wnosi do drużyny - nie ma przymusu. Zachęcamy innych do dołączenia - łączy nas pasja i szukamy innych pasjonatów.
Jeśli zajrzysz na stronę www dowiesz się, że jest nas kilku, a na zbiórki pod Forum już w tym roku przyjeżdżało ok. 25 rowerzystów - czyli "spotykamy się, jeździmy" nie tylko w swoim gronie i nawet "jest miło i przyjemnie", też nie sądzę, że tylko nam. W dalszym ciągu "każdy może przyjechać i każdy jest mile widziany". Jest szosowo, MTB, turystycznie - zapewniam Cię, że każdy znajdzie coś dla siebie - tu też nic się nie zmieniło. Myślę, że mogę śmiało napisać, że Road Racing jest dodatkiem do "zbiórek pod Forum" a nie odwrotnie. A "szum i hałas" jest po to żeby propagować jazdę na rowerze, a może i Bolesławiec - taka inicjatywa kolarska wydaje mi się całkiem w porządku. Wszystko robimy w dobrej wierze, a nie dla "stanowisk i sławy".

Ale rozumiem, że ktoś może mieć awersję personalną i wszystko co związane z tą osobą jest do bani. Trudno - nie wszystkim da się dogodzić. Ja np. nie lubię jak ktoś anonimowo obraża czy przeklina na forum, ale też nic z tym nie zrobię.

Pozdrawiam kolarsko i życzę życzliwości na zbliżające się Święta Wielkanocne.

- Arek Bednarski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masters niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 14:28
Witam. Zbiórki rowerowe pod Forum to fajna sprawa. Spotykają się rowerzyści w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Ja przyjeżdżam na zbiórki od początku kiedy to Pan Gałka zainicjował takie spotkania , a było to chyba z 10 lat temu. Na takich spotkaniach bywało i ponad 60 osób i trzeba było tworzyć podgrupy złożone z rowerzystek i rowerzystów w różnym wieku. Zawsze było i jest wesoło, jest mnóstwo tematów rowerowych do omówienia. W czasie jazdy rowerowej doskonalimy swoje umiejętności, podnosimy swoją sprawność i zdrowie, oraz osiągamy sukcesy na arenach sportowych. Szczególnie ostatnio kiedy dołączył do nas Bartek z kolegami poziom jazdy jest wyższy i dzięki Bartkowi jest weselej bo zawsze ma coś wesołego do powiedzenia, a też dużo można dowiedzieć się o nowinkach w sprzęcie rowerowym i o aktualnych wyścigach rowerowych.
Zapraszam wszystkich rowerzystów na zbiórki bo każdy znajdzie coś dla siebie.
Pozdrawiam



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 14:48
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): zawsze jak widzę roweżyste jadącego drogą ulicą wzdłuż obok drogi rowerowej to mam ochotę go rozjechać :P Qrwa nie cierpię rowerów roweżystów którzy na światłach prawą stroną pchają się aby być pierwszym na swiatłach :P a to c-h-u-j-e :P


Zapraszam na spotkanie rowerzystów i powiesz im w oczy jak postrzegasz "roweżystów". Chętnie Ciebie posłuchamy i poznamy. Czuj się zaproszony i do zobaczenia.
światła z długich na krótkie zmieniam jak zobaczę roweżyste szanuje ich tak jak szanuje mądrych kierowców,mój post powyżej dotyczy chamstwa drogowego czytaj ze zrozumieniem,i nie daj się wkręcić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do redakcji Bolec Info niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 16:02
Readakcjo Bolec info.

Czy macie drzwi otwarte, tzw dni odwiedzin dla chętnych obejrzeć w jaki sposob pracujecie? Chętnie zapoznam się z Waszą pracą. Nie wiem jak i skąd bierzecie tematy. Moze będzie mozna i przeprowadzić rozmowę z redaktorami, bo zaczynam pisać felietony. Pierwszy byłby o Was. Jest trapiące to w jaki sposob i na jakiej podstawie czerpiecie informacje, które potem ujmujecie w słowa w OGLASZANYCH artykulach.

Wasz czytelnik i przyszły recenzent
Kacper Kret
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 20:38
~klucz-nick napisał(a):
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): zawsze jak widzę roweżyste jadącego drogą ulicą wzdłuż obok drogi rowerowej to mam ochotę go rozjechać :P Qrwa nie cierpię rowerów roweżystów którzy na światłach prawą stroną pchają się aby być pierwszym na swiatłach :P a to c-h-u-j-e :P


Zapraszam na spotkanie rowerzystów i powiesz im w oczy jak postrzegasz "roweżystów". Chętnie Ciebie posłuchamy i poznamy. Czuj się zaproszony i do zobaczenia.
światła z długich na krótkie zmieniam jak zobaczę roweżyste szanuje ich tak jak szanuje mądrych kierowców,mój post powyżej dotyczy chamstwa drogowego czytaj ze zrozumieniem,i nie daj się wkręcić.


Faktycznie, już Ciebie i Twoje teksty zrozumiałem:-)) Wesołych Świąt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robert niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 9:09
ide na trening,wciąż bez zamuły, spotykam dobrych ludzi, którym sport się nie nudzi, nie boją wysiłku, nie boją kontuzji, nie ważne czy siłownia,rower, ważne byś się ruszył, trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, Kocham Bolec.Info to co mówią inni, większość to lamusy. tak wiec bartek jestes wporzadku i wszyzscy kolarze a zbiorki kolarskie to pozytywna akcja.pozdrawiam

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mly niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 11:34
Przylizałeś na ostro :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 8:32
~Tak z boku patrząc........... napisał(a): Chciałbym zaprosić Wszystkich chętnych do wsparcia ponownie podjętej inicjatywy budowy ścieżki rowerowej szlakiem kolejowym Bolesławiec-Grodziec.
Spotkanie w Starostwie Powiatowym(okrąglak) w dniu 13.04.2015r. godzina 14.00 Szlak został już "przetarty" i teraz tylko obecność zainteresowanych i dialog z osobami kompetentnymi w podejmowaniu decyzji.


Wszystkich zainteresowanych informuję, że powyższy termin spotkania został przeniesiony na dzień 14.04.2015r. Pozostałe informacje nadal aktualne. W myśl zasady....do trzech razy sztuka...i na tę chwilę jest to na 300%, niezależnie co miałoby te 300% znaczyć:-)) Pozdrawiam i serdecznie zapraszam ludzi pozytywnie nastawionych do szumu gum....:-)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza