Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Laureaci konkursu odebrali cenne nagrody
12917
#infoSS nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 17:02
gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~reeyuja niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 17:38
to tylko chwyt reklamowy.ja tez podaruje znajomym buty żeby przyciagnąc klijenta.prosta reklama sklepu))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
2 kwietnia 2015r. o 18:20
~reeyuja napisał(a): to tylko chwyt reklamowy.ja tez podaruje znajomym buty żeby przyciagnąc klijenta.prosta reklama sklepu))))


Przykre to jak wielu ludziom zal tylek sciska, ze ktos inny cos wygral, dostal. Smutne.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6404
#patislawa nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 22:27
Połowa wypowiedzi jest umieszczona przez osoby które nie wygraly, albo konkurencje.
Marpol wychodzi do ludzi z fajna inicjatywą, daje cos od siebie i dzieki temu zyskuje reklamę. Co Wam to przeszkadza?! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 23:51
Czytam artykuł raz i drugi. Wiem że nagrody za zwycięstwo w konkursie. Wiem ze 130 osób startowało. Ale czego dotyczył konkurs nijak nie mogę wyczytać. Bo chyba nie tego, komu najbardziej śmierdzą stopy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 8:34
Fajny pomysł na promocję sklepu. Wiadomo konkurs miał zareklamować sklep, ale jak przy tym ktoś skorzystał to super.
A teraz łyżka dziegciu, ceny trochę mogły by być niższe :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~johnson niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 9:18
.....czasami rzuca mi się w oczy szyld reklamowy na którym jest napisane >ZAKUWANIE WĘŻY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
3 kwietnia 2015r. o 22:22
emem napisał(a):
~reeyuja napisał(a): to tylko chwyt reklamowy.ja tez podaruje znajomym buty żeby przyciagnąc klijenta.prosta reklama sklepu))))


Przykre to jak wielu ludziom zal tylek sciska, ze ktos inny cos wygral, dostal. Smutne.


Czy osoba zaangażowana w ten portal powinna pisać takie komentarze jak ten wyżej...
mi się wydaję,że raczej nie!!!to jest zbyt nieprofesjonalne!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.