Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele w hotelu Garden

~ niezalogowany
21 czerwca 2015r. o 11:36
~ napisał(a): jak cenowo za osobę?

225 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hotel Garden niezalogowany
21 czerwca 2015r. o 16:14
Witamy Forumowiczów :) ceny za wesele w tym roku w zależności od rodzaju menu zaczynaja sie od 155 zł. plus 30 zł. poprawiny, w przyszłym roku również w zależności od menu od 160 zł. plus poprawiny 30 zł./ osobę. Zapraszamy wszystkich chcących zorganizować wesele w naszym Hotelu. Tym, którzy u nas byli dziekujemy za pozytywne opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 czerwca 2015r. o 16:45
Ja mam negatywną. Znam osobę, którą zatrudnialiście "na czarno" i w związku z tym, że to była praca "na czarno" uznaliście, że możecie jej nie wypłacić pensji za jej ciężką pracę, po czym zwolnić - wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
21 czerwca 2015r. o 16:49
tak ja też ten temat znam. nie polecam tego hotelu, kierownictwo pod psem !! uważajcie dziewczyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2015r. o 16:57
Kto chce młodym zafundować traumę do końca wspólnego pożycia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2015r. o 21:27
~Majka napisał(a): Ide na spotkanie w sprawie wesela na przyszły rok. Ciekawe jakie cuda tam mają... :>


nie trać czasu, umowa taka, że dajesz im kasę, a jak oni odwołają Tobie imprezę, to nie muszą Ci oddać zaliczki... ale jak Ty odwołasz to nic nie oddadzą. do tego kilka innych bardzo niekorzystnych rzeczy dla Ciebie a jednocześnie brak jakichkolwiek deklaracji z ich strony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11459
#RoksanaM nieaktywny
21 czerwca 2015r. o 23:41
Zwróciłam uwagę na nr IP (jako użytkownik zalogowany) osoby niezalogowane chyba nie widzą IP i oto na co zwróciłam uwage:
na stronie 1 "marysia"
na stronie 2 "kasia" i "majka"
mają taki sam adres IP co "hotel garden" który podaje ceny na stronie 3...
Nie skomentuje tej śmiesznej sytuacji powiem tylko tyle:
bylam w tamtym roku w gardenie i sala ładna owszem ale jezeli chodzi o jedzenie to masakra, młodzi wykupili najdrozsze menu razem z poprawinami a jedzenia było bardzo malutko np: 1 miska sałaty ktora wystarczyla na 3 osoby a przy stoliku było 9 osob podeszłam do obsługi z zapytaniem czy dołożą otrzymałam odpowiedz ze nie ma juz. z wesela wyszłam głodna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaska niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 9:28
tez na to zwrocilam uwage... może Hotel ma na to jakies wytlumacznenie :) niemniej jednak nieważne. Organizowaliśmy w Hotelu komunie naszej córeczki i urodziny moje męża całkiem niedawno i wyszliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenia było bardzo dużo i dużo też zostało nam przekazane po imprezie ( to co sie zostało). Może i hotel faktycznie w zeszłym roku dzialal jak dzial, ale my nie mamy żadnych zastrzeżeń, tym bardziej że w trakcie urodzin odbywała się rownolegle druga impreza. Co ostatnio mnie zaskoczyło, na FB dużo osob pisze pozytywne recenzje, wiec cos jest jednak na rzeczy.
A co do osob zatrudnianych na czarno ... wspolczuje, ale tutaj chyba rozmawiamy o weselu a nie o rozczarowaniach pracodawcow? moze zlecenia bez pokrycia w umowie???

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza