Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czas wymienić opony :)

~ niezalogowany
14 kwietnia 2015r. o 21:17
~uhihi napisał(a): A na Jeleniogórską więcej się nie wybieram, chyba że obić im r.y.j.a...


Gdybyś wybierał się na mordobicie z szefem nie zapomnij zabrać stołka bądź drabinki :P

czyżby olo tam dalej walczył z tym warsztatem ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
14 kwietnia 2015r. o 21:19
~ napisał(a): Opona dobrej firmy o wymiarach 205 X 55 X R16,kosztuje około 250-300 zł sztuka.


kupiłem dzisiaj używki :) wyglądają b dobrze :D
dzięki za wasze info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z krainy czekolady niezalogowany
14 kwietnia 2015r. o 21:22
~ napisał(a):
~godier napisał(a): Jeżeli uważasz że za 700zł kupisz nowe opony to powodzenia ,chyba że znajdziesz badziewną chińszczyznę.


775zł Dębica presto :)
Jakie chcesz ? 15, 16 ? Ja za komplet 16/55/205 zapłaciłem z przesyłką 670 zł i nie chińskie :] Jak mam płacić za używki po 100 czy nawet 150 i za sezon albo 2 znowu szukać opon to wolałem kupić nowe. Może nie są to "najwyższej półki" ale przynajmniej wiem, że nie przyhamowane czy kołkowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2015r. o 21:24
"używki", "szmotki", "lumki" itp, czyli takie prowincjonalne dziadostwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
14 kwietnia 2015r. o 22:33
~ napisał(a): prowincjonalne dziadostwo.

Raczej nasz szara rzeczywistość. Ale chyba nie Tobie to oceniać.

Raz słyszałam pewną mądrość "Lepsza chińska nówka niż markowa używka".
Kupiłam więc chińskie nówki. Nie pamiętam w tej chwili nazwy opon, ale na suchym asfalcie wyły identycznie jak łożyska wymagające wymiany, a po lekkim deszczu częściej płynęłam niż jechałam.
Obiektywna ocena używanych opon to klucz do zakupu odpowiednich gum. Lepsze Micheliny sprzed kilku lat niż chińska z 2015 roku. I nie ważne, gdzie jest produkowana. Ważne, jakie normy jakości narzuca producent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z krainy czekolady niezalogowany
14 kwietnia 2015r. o 22:39
Nie powiem, można kupić fajne używki ... ale zawsze mi się nasuwa pytanie : skoro one takie fajne i mają jeszcze tyle bieżnika to dlaczego "Hans" je wyrzucił na śmietnik :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
14 kwietnia 2015r. o 22:46
"Hans" wymienia sprzęt AGD, bo mu kolor do nowej kuchni nie pasuje :D
Inny świat, inne myślenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z krainy czekolady niezalogowany
14 kwietnia 2015r. o 22:57
Tak, może się trafi jeden na stu tak jak piszesz, a reszta ? Koleś kupił parę dni temu używki i ... ?? wybuliła jedna :D co za pech... pewnie "Hansowi" odcień czarnego nie pasował? Wywalił szrot, a "polaczyna" wyciągnął z kontenera, przywiózł i znalazł łosia :D Nie no wiem, trafić można, sam kupowałem wielokrotnie używki bo na nowe szkoda ale... może się starzeję ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.