Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczepić czy nie szczepić?

~antyszczepionkowiec niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 22:02
~wodnik szuwarek napisał(a): Kim jesteście, ignoranci, wklejajacy absurdalne wypowiedzi pseudonaukowcow , których pełno w internecie? Jesteście niedouczonymi prostakami pełnymi kompleksów, bez sukcesów, bez kasy, bez pozycji. Rozpaczliwie probujecie zaistnieć poprzez net. Słoma z butów, marne wykształcenie, buta i poczucie misji. Wyborcy PIS-u i G.Brauna. zasmiecacie to forum, zatruwacie mlode umysly, które to czytają. Jesteście nikim i takimi pozostaniecie. Amen.



Ojj dziecko drogie piszesz o sobie oczywiście?😁 :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 kwietnia 2015r. o 22:32
~wodnik szuwarek napisał(a): Słoma z butów, marne wykształcenie, buta i poczucie misji.


Zgadza się Bagienny . Mam poczucie misji , podobnie jak ten Kosmita Jezus . A wiesz dlaczego pogonił cinkciarzy ze świątyni ?

Daj znać jak się dowiesz :)

Nie szczepić, nie kaleczyć

Dobrej nocy Wam życzę Bolecnauci i Bolecnautki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 23:11
Pannazdzieckiem to Jezus? O Jezus Maria!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 23:16
Pannozdzieckiem to Judasz....... o Judaszu....... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 kwietnia 2015r. o 23:46
Mówcie mi Piotrek , czyli skała :)

Nie szczepić i basta , jak Bona mawiała ,a miała zatargi z Katarzyną , podobnie jak ja.

Qurcze , te Twarzoksiążkowe pokolenie wyznawców mamony , nic już nie łapie. Wychodzi na to , że dupa z cywilizacji. Z całym szacunkiem dla Pań :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wodnik szuwarek niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 8:21
Ignoranci z misją to niebezpieczni ludzie... Stalin, Hitler, konkwistadorzy i ci od wojen krzyżowych. Panna też ma misję, mały Stalinek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 kwietnia 2015r. o 8:37
Bagienny , nie wiem czy wiesz , ale w Poznaniu na rynku odbyła się mała manifestacja przeciwników geoinżynerii . Kilkanaście osób myślących podobnie jak ja, własnym sumptem zorganizowało protest. Niby nic wielkiego , ale tacy klakierzy systemu , jak Ty odchodzą do śmietnika historii . Nie da się tego procesu zatrzymać. Jakiekolwiek epitety skierowane pod moim adresem , są pozbawione sensu. Soso Dżugaaszwili miał żydowsko- gruzińskie korzenie , jezuickich doglądaczy , i żydowskich sponsorów. Jeśli Ci się wydaje , że wpędzisz mnie w kompleksy Stalinem , toś buc i tyle :)

Nie szczepić ! Nie kaleczyć !

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 9:49
~wodnik szuwarek napisał(a): Kim jesteście, ignoranci, wklejajacy absurdalne wypowiedzi pseudonaukowcow , których pełno w internecie? Jesteście niedouczonymi prostakami pełnymi kompleksów, bez sukcesów, bez kasy, bez pozycji. Rozpaczliwie probujecie zaistnieć poprzez net. Słoma z butów, marne wykształcenie, buta i poczucie misji. Wyborcy PIS-u i G.Brauna. zasmiecacie to forum, zatruwacie mlode umysly, które to czytają. Jesteście nikim i takimi pozostaniecie. Amen.
:P dobre spodobało mi się :P taki post sklecić może tylko zapędzony w kozi róg frustrat nie mający nic konkretnego do powiedzenia i ogłupiony telewizją :P opisałeś siebie i swoje życie w kilku zdaniach noooo brawo :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.