Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rosjanie na cmentarzu im. Kutuzowa
211
skorn
24 kwietnia 2015r. o 0:31
eto napisał(a): Skorn, Polacy i Rosjanie są podobni, przecież tylko Polacy rządzili na Kremlu :D :D

Ja tam do Rosjan nic nie mam, dla mnie są ok.
Mam dużo znajomych w Rosji i nigdy do mnie nic złego nie powiedzieli i nic mi złego nie zrobili.

Są honorowi i mają swoje zasady.
Zawsze powtarzam żebyśmy nie narzucali naszego sposobu myślenia innym, bo gdyby tak myśleli jak my, to ich historia państwa wyglądałaby podobnie.


Fakty sa takie, że Rosja Polakami gardzi, czy robi to władza czy zwykli ludzie, jest bez znaczenia, bo ludzie wybieraja władzę. Przykłady podałem w poprzednim poście. Gdzie wrak polskiego samolotu? Niektórzy przebąkują coś o jakiejś rusofobii, tymczasem jest odwrotnie.

Tu nie chodzi o narzucanie sposobu myślenia, tylko o elementarną prawdę.


Dopisane 24.04.2015r. o godz. 00:31:

eto napisał(a): Dzisiejsza Rosja to nie CCCP i ludzie tam inaczej myślą.

A to juz bzdura totalna jest, bo Putin dba o to, żeby tam inaczej nie myślano.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 0:56
skorn napisał(a):
Fakty sa takie, że Rosja Polakami gardzi, czy robi to władza czy zwykli ludzie, jest bez znaczenia, bo ludzie wybieraja władzę. Przykłady podałem w poprzednim poście.


czyli polacy i ukraińcy to przyjaciele, skoro nasza władza stoi za nimi murem.

przykład interenautów rosyjskich ma sie tak jak polskie sondaże interenetowe a bardziej obiektywne terenowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 9:16
skorn napisał(a):

Fakty sa takie, że Rosja Polakami gardzi, czy robi to władza czy zwykli ludzie, jest bez znaczenia, bo ludzie wybieraja władzę. Przykłady podałem w poprzednim poście. Gdzie wrak polskiego samolotu? Niektórzy przebąkują coś o jakiejś rusofobii, tymczasem jest odwrotnie.


Popatrz na to z innej strony. Rosjanie u nas ciągle są opluwani, pomawiani. Nic dziwnego że są przeciw nam. Gdyby ktoś na nas ciągle tak gadał w innym kraju, też byśmy ich nie lubili. Wystarczy spojrzeć np. na ostatnią wypowiedź szefa FBI . Od razu afera. A u nas na rosjan ciągle coś politycy gadają. Nic dziwnego że są wkurzeni na nas. Ale moim zdaniem to wina polityków. Zamiast zgodnie żyć, rozwinąć handel i zarabiać kasę, to nasi machają szabelką. Niestety tak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 9:47
~ napisał(a): Popatrz na to z innej strony. Rosjanie u nas ciągle są opluwani, pomawiani. Nic dziwnego że są przeciw nam. Gdyby ktoś na nas ciągle tak gadał w innym kraju, też byśmy ich nie lubili.


To Ty popatrz tak samo z innej strony. Polacy ciągle są opluwani w ruskiej propagandzie. Jak ćwiczenia wojskowe mają to za cele biorą sobie Polskę i Polskie miasta. Nawet ich historia kłamie na temat Polski i Polaków. A paradoks nacjonalisty Żirinowskiego? RAsizm i nacjonalizm w Rosji. Co robią Rosjanie teraz na Krymie z Tatarami Krymskimi? Za co mamy lubić Rosjan?

~ napisał(a):
Wystarczy spojrzeć np. na ostatnią wypowiedź szefa FBI . Od razu afera. A u nas na rosjan ciągle coś politycy gadają. Nic dziwnego że są wkurzeni na nas. Ale moim zdaniem to wina polityków.


Brednie. Jak propaganda rosyjska w mediach pluje na Polskę? Jak plują rosyjscy politycy? Żirinowski, nawet przedstawiciele przy UE, przy NATO?! Wszyscy tylko wygrażają, agresywny putinek też. Niech Rosjanie skończą ze swoją agresywną propagandą, wtedy opinia o nich będzie inna.


Dopisane 24.04.2015r. o godz. 09:47:

~ napisał(a): Jak widać mało to kogo obeszło Ty najwięcej o tym piszesz....... Nawet fotki pokazują że zainteresowanie było żadne.... :|


To już? Przejechali? Co to był za rajd? rajdzik prędzej i ledwie zauważalny. Te parę rupciów?! I bardzo dobrze, że właściwie został prawie niezauważony hehe :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:15
Alterowicz , Ty głąbie , kto Ci płaci za te wszystkie k.retynizmy , jakimi nas obdarowywujesz ? Ładny kawał czasu temu proponowałem Ci zapoznać się z historią bolszewizmu. Poczytać nieco o Leninie , Trockim , oraz Stalinie . O ich jezuicko - żydowskich mentalnych korzeniach. Gdybyś zastosował się do mej rady , zamiast taplać się w oparach poezji , to wiedział byś , że współczesna Rosja z CCCP nie ma nic wspólnego , oprócz terytorium . Jak słusznie Eto zauważył. Niech sobie dalej z Bogiem jadą . Nie widzę powodu , dla którego należy wszędzie gdzie się da szerzyć rusofobię , co masz w zwyczaju. Nasi durni politycy na bazie rusofobii pogrążyli gospodarkę , a Niemcom handel z ruskimi nie przeszkadza. Jak długo jeszcze będziecie się odwoływać do Katynia , gdzie mordercami Polaków było de facto żydowskie plemię , nie ruscy ?

Internet daje ogromne możliwości zdobywania wiedzy. Wystarczy tylko chcieć.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:20
Oszołom.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:24
Cóż za merytoryka . Chylę czoła :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:30
alter napisał(a): ... Polacy ciągle są opluwani w ruskiej propagandzie ...

Rosyjskiej, moje Ty alter ego, rosyjskiej.
No chyba, że sam starasz się usilnie, wpisać w ten nurt, którym ponoć gardzisz ;)

http://www.polackjokes.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.