Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opony na lato

12834
#bigben nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 9:55
Wymieniliście już opony w swoich autach na lato? Ładna pogoda się robi i trochę szkoda niszczyć zimówki. Zastanawiam się jakie opony wybrać. Nalewki, budżetowe czy zainwestować w coś bardziej solidnego. A może całoroczne? Mój teść tak jeździ i chwali sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:39
budżetowe :D Dębica :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 11:55
pytanie w stylu 'gdzie mieszkać, co polecacie' . potrzeba więcej info. nie wnikajmy co to za auto ale istotne :

jaka moc samochodu, ile robisz km miesiecznie, lagodna jazda czy szybsza, rozmiar felgi [szerokość, średnica - w calach] no i zdolnosc budzetowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIE-RO niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 21:45
Ten temat już był.Po pierwsze-nowe.Jak masz kasę,to Micheliny lub Dunlopy,jeśli interesują Cię tańsze,to Dębica Presto.Miałem Fuldy Carat Progresso 195/65 R 15 ,teraz mam Dębicę Presto i nic nie gorsze,a samochód lżej i ciszej jedzie.A nowe, zawsze pewne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Valery niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 11:46
A co powiecie o osobach które jeżdżą na wielosezonówkach czy na zimowych przez cały rok?
A przecież też zdarzają się takie kwiatki. "A po co kupować letnie opony, wielosezonówki wystarczą."
Tutaj znalazłem test opon letniech http://teamtotal.pl/blog/test-opon-letnich
Wrzucam, bo w sieci często można trafić na pytania - jakie kupić opony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 10:11
Polecam Pirelki PzeroNEro :)


-------------
[url]http://arigo.pl[/url]
[url]http://beluglass.pl[/url]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
10 sierpnia 2015r. o 9:48
Nic w tym szczególnego, że zimówka lepiej się trzyma na drodze latem od niejednej letniej. Taka natura gumy.
Minus to hałas i szybsze zużycie opony.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
10 sierpnia 2015r. o 11:23
Co Wy, kotlety odgrzewacie, jeszcze trochęznów pora na zimówki ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.