Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Nocne Wilki" nie wjadą do Polski i nie odwiedzą Bolesławca
211
skorn
1 maja 2015r. o 15:01
falco napisał(a): Nic mnie nie obchodzą tzw. ''polscy narodowcy''

To już wiemy, za to bardzo obchodzą cię rosyjscy. ; )


falco napisał(a): ale ciekawe jest to że stawiacie nacjonalizm rosyjski w równym szeregu z ''polskimi narodowcami'' :D to nic innego jak przyznanie że są sobie podobne :D

Bo nacjonalizmy z definicji są podobne, tylko że czasami sobie szkodzą, jeśli interesy państw są sprzeczne. Nacjonalizm rosyjski polegający na fałszowaniu historii jest dla Polski szkodliwy tak samo jak np. ukraiński. Więc popieranie nacjonalizmu rosyjskiego przez Polaka uważam, deklikatnie mówiąc, za głupotę i brak szacunku dla polskich ofiar Rosji sowieckiej. Za to całkiem nieźle polscy narodowcy dogadują się ze swoimi kolegami z Węgier.


falco napisał(a): Skornie nic nie stoi na przeszkodzie byś i Ty ''zademonstrował'' swoją niechęć czy nawet wrogość dla nich i powiedział im to w ''oczy'' ;)
pokaż jeden z drugim swoja odwagę i zedrzyjcie ''szmatę'' z wizerunkiem Stalina z jakiegoś motocykla

Tobie wizerunek Stalina by nie przeszkadzał? A może ci to imponuje? Adolf Hitler też by ci pasował?


falco napisał(a): łatwiej jest opluć kogoś pisząc jakieś bzdety o mniejszościach ,paradach itp.

Jakie bzdety? Ruchy nacjonalistyczne są z zasady konserwatywne w kwestii obyczajowości, po chłopsku mówiąc zboczeńców nie trawią.


falco napisał(a): nie chce mi się rozpisywać bo po co? ;)

Przecież się rozpisałeś ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
1 maja 2015r. o 16:14
alter napisał(a):
~ napisał(a):
Jeśli będą przestrzegać polskiego prawa, nie powinien im spaść nawet włos z głowy!


Widzisz stalinka? To oznacza, że prawa nie przestrzegają :)

[img=1430434942_b9krh4y.jpg]

Ciekawa jestem, jak radzą sobie grupy rekonstrukcyjne. Czy w miejsce symboli wstawiają napisy (sierp i młot, Stalin itp.).Tak samo filmy historyczne. Można unikać pewnych rzeczy, ale to jest historia. Ten motocyklista znalazł to pewnie w szafie dziadka, ale nie musi wielbić Stalina.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 16:22
To poczekajmy może zaczną Niemcy z Hitlerem podróżować po Polsce..... To będzie tak samo zabawne..... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
1 maja 2015r. o 16:29
~ napisał(a): To poczekajmy może zaczną Niemcy z Hitlerem podróżować po Polsce..... To będzie tak samo zabawne..... :|

Myślę, że nie będą chcieli świętować w ten sposób końca wojny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 17:34
To miał być rajd motocyklowy, czy też lotniczy?

"Rosja żąda od Berlina wyjaśnień ws. "Nocnych Wilków"

Rosyjskie MSZ domaga się wyjaśnień w związku z niewpuszczeniem "Nocnych Wilków" do Berlina. Wczoraj trzech rosyjskich motocyklistów zostało zatrzymanych na jednym z berlińskich lotnisk. Straż graniczna odmówiła im wjazdu do Niemiec."

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-srodek-wschod/aktualnosci/news-rosja-zada-od-berlina-wyjasnien-ws-nocnych-wilkow,nId,1726969

To było ich mnogo, aż 3? Słownie trzech?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 maja 2015r. o 18:12
Skornie
żadni ''narodowcy '' mnie nie obchodzą...ani polscy ani rosyjscy chociaz kto wie?
może eskimoscy by mnie zainteresowali ;)
ile razy mam pisać że żadnego imperializmu nie popieram w tym amerykańskiego chyba bardziej niż rosyjskiego ale widzę że co jakiś czas muszę Ci o tym przypominać bo masz krótką pamięć jak widzę :D
podobizny Stalina na flagach motocyklistów to tylko symbole historii tak jak flagi ze swastyką są nieodzownym elementem filmów z okresu wojny ...
Jakieś durnowate porównania Hitlera do Stalina są niezbyt trafne mimo wszystko bo jest różnica pomiędzy człowiekiem który rozpętał jedną z najokrutniejszych wojen a tym który pomimo wszystko walczył w obronie swojego kraju...
Polska jest w takim stanie że właśnie rządów jednego lub drugiego by potrzebowała i nie pitolcie mi tu o obozach ,zsyłkach czy ubecjach...
chodzi mi tylko i wyłącznie o dyktaturę ,rządy ''silnej ręki'' ;)

reszta być może później... :D jak znajdę czas i ochotę

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 18:18
Poglądy ignoranta........ Filmy historyczne to nie to samo.... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 20:24
http://m.youtube.com/watch?v=vhF40dsepXU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza