Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaką pralkę polecacie?

7878
#ojciec nieaktywny
5 maja 2015r. o 16:10
~klucz-nick napisał(a): ja natomiast kupiłem pralkę z turbo wirowaniem,jak suszę w trybie turbo to się unosi w powietrzu,super polecam.

Weź facet ba wstrzymanie, nie prosiłem o głupie wpisy, daruj sobie. Wszędzie gdzie się pchasz na forum, robisz sobie sam z mózgu wodę.


Dopisane 05.05.2015r. o godz. 16:10:

Dziękuję wszystkim za za porady i poproszę ewentualnie o jeszcze, mam kilka dni na wybór, wszelkie rozsądne wpisy są mile widziane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 maja 2015r. o 16:10
z rozbieralnym bębnem

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13179
#awert nieaktywny
5 maja 2015r. o 16:10
awert napisał(a):
ojciec napisał(a): Jaką pralkę polecacie? Mieliśmy Boscha, który się wysłużył. W sklepie podpowiedziano, że to już nie te prawdziwe niemieckie części tylko chińszczyzna, która psuje się szybciej niż zdążą naprawiać. Kto z Was kupował w ostatnim roku pralkę i może napisać o niej czy jest warta wydania pieniędzy (do ok 1200PLN)? Dziękuję za rozsądne wypowiedzi.


mam za 200zł BOSCHA starszego własnie,posłuży jeszcze sporo lat!bez elektroniki bez wyswietlaczy muzyczek itp:)sprawna 100%porządny niemiecki sprzet zapraszam;)723923725
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 maja 2015r. o 16:11
http://elektryk-trojmiasto.pl/wybor_pralki.html

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13179
#awert nieaktywny
5 maja 2015r. o 16:11
albo MIELE-30 LAT GWARANCJI PRODUCENTA,UŻYWANE W CENIE OD 500 DO 1500ZŁ NOWE OD OKOŁO 7000DOXXXX
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
5 maja 2015r. o 17:11
Polecam Bosch miałam Amica i Mastercook zepsuł się tuż po upływie 5 letniej gwarancji . Bosch działa już 8 lat i robię 2 prania co drugi dzien.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ajaja niezalogowany
5 maja 2015r. o 17:17
a ja polecam pralkę Samsunga. Posiadam od 1.5 roku i jest na prawdę super!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 17:19
~ajaja napisał(a): a ja polecam pralkę Samsunga. Posiadam od 1.5 roku i jest na prawdę super!


dodam tylko,że gwarancja na silnik dożywotnio, super cicha i bardzo oszczędna. Trzeba tylko zapłacić ok 1400zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza