Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Jaką pralkę polecacie?

7878
#ojciec nieaktywny
5 maja 2015r. o 9:42
Jaką pralkę polecacie? Mieliśmy Boscha, który się wysłużył. W sklepie podpowiedziano, że to już nie te prawdziwe niemieckie części tylko chińszczyzna, która psuje się szybciej niż zdążą naprawiać. Kto z Was kupował w ostatnim roku pralkę i może napisać o niej czy jest warta wydania pieniędzy (do ok 1200PLN)? Dziękuję za rozsądne wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 9:59
Polecam Elektrolux już śmiga 2 rok.Ale teraz jak bym miał kupować to na pewno używaną.Za 400-500 zł kupisz już naprawdę fajną pralkę tylko trzeba się liczyć ,że gwarancja jest tylko do drzwi wyjściowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 10:00
Moja pralka pierze od 4 lat praktycznie codziennie ( dzieci wiec wiadomo :D )Ani jednej awarii świetna jest polecam AMICA FULL CONTROL ASSIST AWSO10D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
5 maja 2015r. o 10:21
Ja chwalę sobie Samsunga. Pralka ma silnik inwerterowy i jest super-cicha. Mam 10 letnią gwarancję producenta na ten silnik. Tylko koszt zakupu wyższy niż zakładane 1200 zł.
Gdybym miała wybrać inną markę, kupiłabym Miele. Pralki wyglądają jak z poprzedniej epoki, ale są nie do zajechania. Warto kupić nawet używaną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
5 maja 2015r. o 11:25
k1p napisał(a): Ja chwalę sobie Samsunga. Pralka ma silnik inwerterowy i jest super-cicha. Mam 10 letnią gwarancję producenta na ten silnik. Tylko koszt zakupu wyższy niż zakładane 1200 zł.
Gdybym miała wybrać inną markę, kupiłabym Miele. Pralki wyglądają jak z poprzedniej epoki, ale są nie do zajechania. Warto kupić nawet używaną.


Jak uzyskałeś 10 lat gwarancji na silnik i gdzie kupiłeś w/w pralkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
5 maja 2015r. o 11:29
k1p napisał(a): Ja chwalę sobie Samsunga. Pralka ma silnik inwerterowy i jest super-cicha. Mam 10 letnią gwarancję producenta na ten silnik. Tylko koszt zakupu wyższy niż zakładane 1200 zł.
Gdybym miała wybrać inną markę, kupiłabym Miele. Pralki wyglądają jak z poprzedniej epoki, ale są nie do zajechania. Warto kupić nawet używaną.
ta pralka kosztuje tyle co średniej klasy samochód używany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
5 maja 2015r. o 11:31
ojciec napisał(a):
k1p napisał(a): Ja chwalę sobie Samsunga. Pralka ma silnik inwerterowy i jest super-cicha. Mam 10 letnią gwarancję producenta na ten silnik. Tylko koszt zakupu wyższy niż zakładane 1200 zł.
Gdybym miała wybrać inną markę, kupiłabym Miele. Pralki wyglądają jak z poprzedniej epoki, ale są nie do zajechania. Warto kupić nawet używaną.


Jak uzyskałeś 10 lat gwarancji na silnik i gdzie kupiłeś w/w pralkę?


Przepraszam Panią, nie zwróciłem uwagi na to Pani a nie pan się wypowiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
5 maja 2015r. o 12:07
W zeszłym roku kupiłem do domu pralkę firmy ARISTON. Marka średnio mnie przekonywała ale postanowiłem zaufać Pani z obsługi sklepu z myślą, że w końcu jest kobietą i chyba lepiej się na tego typu sprzęcie zna niż ja :P pierze fajnie, cicho, ma te wszystkie funkcje związane z praniem ubranek dziecięcych itp... itd... i nawet ma wyświetlacz LCD czy jakiś tam... moja Pani domu jest zadowolona a i nawet ja potrafię się tym ssprzętem obsłużyć wiec chyba nie jest źle:D a cena za przyjemność 1320 zł wiec chyba warto się zastanowić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza