Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

List w sprawie BOK-MCC

~od niedawna w Bcu niezalogowany
6 maja 2015r. o 10:54
Witam, przeprowadziłam się do Bolesławca z Jeleniej Góry. W tv widziałam kiedyś wystąpienie prezydenta zachęcającego ludzi do zamieszkania w tym pięknym mieście, rozwijającym się i z perspektywami dla młodych ludzi. Mieszkam tu od zeszłego roku, zachwycona "Gliniadą" chciałam wspólnie z dziećmi stać się ich częścią , widziałam w tej inicjatywie piękną promocję miasta ale i również wspaniałą integrację tutejszego społeczeństwa ( wszyscy mogą być glinoludami). Bardzo się zawiodłam na Urzędzie czytając list Pana Nowaka, jak to możliwe że to nie miasto propaguje tego typu imprezy? lepszej reklamy to miasto mieć nie może! Podpisuję się pod tym pismem ja i moja cała rodzina, moje dzieci które być może kiedyś też zechcą być artystami. Chciałabym żeby to miasto umożliwiło rozwój kulturalny wszystkim dzieciom w tym mieście. Pozdrawiam Bolesławianka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Młody niezalogowany
6 maja 2015r. o 13:26
Budynki to nie wszystko, ale dla emerytów, którzy są zachwyceni wystarczy aby wybierać tego samego namaszczonego przez kościół. Pamiętam bilbordy jego ludzi ustawione na terenie kościoła. Przykro mi było że musiałem patrzeć na to. Gdzie sacrum, gdzie profanum?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Za Panią Ewą Lijewską niezalogowany
6 maja 2015r. o 13:50
Wiem jedno, jak w naszym mieście ktoś coś robi, działa, widać go i słychać wszędzie - to zaraz jest krytykowany. Czy ci krytykujący swojego SZEFA są naprawdę w porządku pracownikami ? Wiele złych opinii na tym portalu można przeczytać właśnie na ludzi aktywnych, natomiast ci co lawirują to tylko plują i wymagania mają z księżyca wzięte. Pozdrawiam Panią Ewę Lijewską serdecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
6 maja 2015r. o 14:00
~Za Panią Ewą Lijewską napisał(a): Wiem jedno, jak w naszym mieście ktoś coś robi, działa, widać go i słychać wszędzie - to zaraz jest krytykowany. Czy ci krytykujący swojego SZEFA są naprawdę w porządku pracownikami ? Wiele złych opinii na tym portalu można przeczytać właśnie na ludzi aktywnych, natomiast ci co lawirują to tylko plują i wymagania mają z księżyca wzięte. Pozdrawiam Panią Ewę Lijewską serdecznie.

Dziękuję.Masz pomysł na działanie Centrum ? Masz nazwisko, nie masz pracy?.Zapraszam do siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tulip niezalogowany
6 maja 2015r. o 22:00
Panie ratuszowy, ten smrodek zaczyna powoli przechodzić na pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
6 maja 2015r. o 23:36
Jest już po wyborach, więc powtórzę słowa niby niechcąco onegdaj wypowiedziane w TV przez Bronisława Pawlika: "...a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w d...."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek Pietraszkiewicz niezalogowany
7 maja 2015r. o 8:01
A kto w tej ruchawce ma największy interes? Czy następni kandydaci "zasłużeni" do żłobu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 8:29
~Marek Pietraszkiewicz napisał(a): A kto w tej ruchawce ma największy interes? Czy następni kandydaci "zasłużeni" do żłobu?


Panie, w tym wieku zajmij się pan działką, sklejaniem domków z zapałek i nie mierz ludzi swoją miarą. Czas odpocząć i nie sądzić, że się pan zna na wszystkim.
List 100% w punkt!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza