Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Postaw na zawód z przyszłością!
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 16:11
zawód z przyszłością to nauczyciel geografii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 16:40
A potem kierunek -Anglia, Irlandia itp....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
7 maja 2015r. o 17:19
~Anonim napisał(a): Ja na tej liscie widzę tylko jeden zawód z przyszłością czyli zawód kucharza.
Reszta to farmazony.


Opierając się na powyższej odpowiedzi na "zawód z przyszłością", to zapewne jest to konkretny wniosek w oparciu o otaczające nas realia. Pytanie zasadnicze jest takie, czy ktoś zrobił badania w grupie absolwentów co do ich dalszego rozwoju(zatrudnienia) w wyuczonym zawodzie? Na tej podstawie wyciągnięto wnioski co do zasadności "produkowania" absolwentów tych kierunków, rynek potrzebuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5793
#agulaa5 nieaktywny
7 maja 2015r. o 17:44
Ja się kształciłam w tej szkole na kucharza... jeszcze żeby uczyli gotować a nie piec byłoby dobrze. . Powinni cukiernika... dodać do tych kierunków a nie kucharza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 22:49
agulaa5 napisał(a): Ja się kształciłam w tej szkole na kucharza... jeszcze żeby uczyli gotować a nie piec byłoby dobrze. . Powinni cukiernika... dodać do tych kierunków a nie kucharza...


Dory kucharz to i upiec potrafi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
7 maja 2015r. o 23:33
Zawody dające pewną prace to fryzjer, dentysta, farmaceuta bo włosy rosną, zęby bolą, a i leki trzeba kupić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianin27 niezalogowany
8 maja 2015r. o 1:03
Z przykrością muszę stwierdzić, że oferta edukacyjna w Bolesławcu dla dorosłych (młodzież ma jakiś wybór) jest tragiczna, czyli praktycznie żadna. Dużo lepiej jest w mniejszym Zgorzelcu. Właśnie w Zgorzelcu zdobyłem dwa nowe zawody: technik informatyk i technik BHP, w bezpłatnym studium policealnym.

Jeśli chodzi o kształcenie młodzieży to trzeba stawiać na zawody techniczne, ale na konkretne fachy, a nie na jakieś bzdury w rodzaju technik architektury krajobrazu czy technik turystyki wiejskiej. Nie ogłupiajmy młodzieży i stwórzmy im takie kierunki, żeby po szkole mogli znaleźć pracę w wyuczonym zawodzie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 2:37
osiagniecai powinny byc zrolem radosci,

innaczej osoagniec nie dosawidczysz.
jak tylko mozesz to rob to co kochasz.

Reszta to substytut swiata kotrego nigdy nie storzysz bo to swiat ktory nie maprawa istniec.

Niby cos bedzie apotem pach, zniknie jak domek z kart. i od nowa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza