Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Obsługa Termy Bolesławiec

~Czerwonawy Tojad niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 14:45
Za marne 1500zl sami sobie lizcie du.e klietom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowy Migdałowiec niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 21:24
Na samym początku była miła obsługa . Ale już dawno nie ma tych pań w termach a szkoda. Kojarzę je również z orki. Ale nie ma ich ani ty ani tu. Niestety nie znam imion. Jedna taka starsza a druga młodziutka. Obie zawsze mile i uśmiechnięte dla klientów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ochrowy Jaśminowiec niezalogowany
4 kwietnia 2018r. o 18:36
Moge tylko potwierdzic to co piszecie o Paniach z recepcji. Ktos wspomnial, ze recepcja to wizytowka takiego miejsca. Zgadzam sie. W Termach Panie sa niezbyt przyjazne dla klientów. Razem z malzonka napotkalismy na oschle podejscie do nas. Bylismy tam pierwszy raz, wiec rzeczy oczywiste dla Pan z recepcji byly dla nas nowe, dlatego spytalismy o sprawy techniczne, w zamian otrzymalismy odpowiedz w ordynarnym tonie. Samo miejsce na plus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Róża niezalogowany
4 kwietnia 2018r. o 19:33
Najlepsze termy są w Toruniu - podać nr konta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Chmiel niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 16:40
Przede wszystkim okropnie tam brudno.
W przebieralniach włosy na podłodze.
Czuć okropnie moczem.
Obiekt widać, że bardzo szybko się eksploatuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Aralia niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 23:13
jak sa uklady i osoby znajome pracuja to jest robta co chceta i takie sa efekty :D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowoniebieski Miłorząb niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 23:27
A ja jestem na termach bardzo czesto I jestem bardzo zadowolony!!Przeciez nikt nikogo nie zmusza ,zeby tam przychodzic!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Bambus niezalogowany
6 kwietnia 2018r. o 1:03
Widocznie nie byłeś w podobnych miejscach, gdzie obsługa i czystość jest na najwyższym poziomie, może wtedy miałbyś porównanie. Generalnie to miejscówka jest super, dlatego warto tam chodzić. Jeśli w końcu kierownik (przynajmniej z nazwy) zajmie się kwestią recepcji i czystości to wtedy będzie to miejsce na takim poziomie jak na to zasługuje. Mi tam nikt nie każe chodzić, ale lubię te baseny, co więcej jako klient mam prawo wyrażać swoją opinię, może w końcu kierownik tego miejsca przejrzy na oczy. Każde układy się w końcu kończą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza