Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Majówka u emerytów
~emeryt niezalogowany
18 maja 2015r. o 7:27
Jak patrzę na niektórych emerytów ,to jestem pewny ,że wiek emerytalny słusznie był podniesiony. Do pracy drodzy Państwo, do pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miłosnik debili niezalogowany
18 maja 2015r. o 7:35
~emeryt napisał(a): Jak patrzę na niektórych emerytów ,to jestem pewny ,że wiek emerytalny słusznie był podniesiony. Do pracy drodzy Państwo, do pracy.


jak czytam takie wypociny to myslę ,ze eutanazja dla ciebie byłaby najodpowiedniejsza !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 7:46
~miłosnik ...i napisał(a):
~emeryt napisał(a): Jak patrzę na niektórych emerytów ,to jestem pewny ,że wiek emerytalny słusznie był podniesiony. Do pracy drodzy Państwo, do pracy.


jak czytam takie wypociny to myslę ,ze eutanazja dla ciebie byłaby najodpowiedniejsza !!!


LUBIĘ TO :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
18 maja 2015r. o 7:56
Nasi emeryci to ludzie wspaniali, pełni życia i radości. Gratulacje dla całego bardzo aktywnego Związku Emerytów.

Brawo Drodzy Państwo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
18 maja 2015r. o 11:05
Dość się napracowali,teraz niech się bawią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 11:31
~miłosnik ...i napisał(a):
~emeryt napisał(a): Jak patrzę na niektórych emerytów ,to jestem pewny ,że wiek emerytalny słusznie był podniesiony. Do pracy drodzy Państwo, do pracy.


jak czytam takie wypociny to myslę ,ze eutanazja dla ciebie byłaby najodpowiedniejsza !!!


- masz rację eutanazja eutanazja i jeszcze raz eutanazja takim nieudacznikom.To taki pies ogrodnika sam nic nie robi a drugiemu zazdrości

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
18 maja 2015r. o 15:16
~emeryt napisał(a): Jak patrzę na niektórych emerytów ,to jestem pewny ,że wiek emerytalny słusznie był podniesiony. Do pracy drodzy Państwo, do pracy.


To emeryci PRLowscy czyli nie byli tak wyeksploatowani jak będą emeryci za 10-30 lat.
Niejedna babcia była w tamtym czasie pomocnikiem szatniarza, sklepikarką w sklepie bez towaru czy na recepcji.
Przyszłe emerytki z taśmy na strefie będą powykręcane i o tańczeniu mowy nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 18:54
~majętny Stef napisał(a):
~emeryt napisał(a): Jak patrzę na niektórych emerytów ,to jestem pewny ,że wiek emerytalny słusznie był podniesiony. Do pracy drodzy Państwo, do pracy.


To emeryci PRLowscy czyli nie byli tak wyeksploatowani jak będą emeryci za 10-30 lat.
Niejedna babcia była w tamtym czasie pomocnikiem szatniarza, sklepikarką w sklepie bez towaru czy na recepcji.
Przyszłe emerytki z taśmy na strefie będą powykręcane i o tańczeniu mowy nie będzie.

Cóż niektórym bozia pożałowała czegoś tam pod kopułą i klepie żeby klepać. Widoczni na zdjęciach seniorzy gdyby byli PRL owskim emerytami to teraz mieliby po dziewięćdziesiąt lat i trzeba by było ich nosić na tragach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza