Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wybory prezydenckie - II tura

~eto niezalogowany
22 maja 2015r. o 16:18
Panie Bronisławie mam 42 lata. Pracuję i dobrze zarabiam , na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam się mirabelkami i szczawiem ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pana kolega partyjny Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pana przyjaciel Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. Czytam codziennie Gazetę Wyborczą i oglądam TVN i stąd wiem , że jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę. Popieram PO, bo przeczytałem w GW , że jak przyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~człek niezalogowany
22 maja 2015r. o 16:21
oj jak to za rzadow PO wszyscy maja zle... straszne to jest. ide sobie ulica i patrze a tu coraz nowsze auta ludzie maja, co chwile nowa budowa rosnie w oczach, remonty na kazdym kroku, kto chce pracowac to bez problemu znajduje prace ( o ile oczywiscie cos potrafi), a ze niektorzy robia za 1300 to albo nie potrafia nic robic i nadaja sie tylko do prostej nie wymagajacej roboty albo normalnie nie cce im sie szukac lepszej pracy. poza tym jak widza ze pracodawca wykorzystuje ich to dlaczego sie boja sprzeciwic , zaprotestowac?? wielcy rolnicy tez tylko narzekaja jak to maja zle ale traktorami za pol banki jezdza w pole a pracuja tylko przez pol roku. nastepni gornicy ktorzy co jakis czas protestuja jak to maja ciezko ale kase na wyplate wieksza maja niz wiekszosc spoleczzenstwa, nie wspomne o 13 i innych dodatkach. tu nie chodzi ze nagle nowy prezydent zmieni wszystko bo nigdy tego nie zrobi bo nie on podejmuje decyzje. tu chodzi o mentalnosc liudzi. boja sie samych siebie i ci najbardziej strachliwi sa najbardziej wykorzystywani i najbardziej oni piszcza.
ja glosuje na bronka. nie chce widziec PISu u wladzy bo dopiero bedzie burdel w kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pankracy niezalogowany
22 maja 2015r. o 16:25
~ napisał(a): Toruń się odzywa.Atakują prezydenta.Czy to są katolicy?


Marna prowokacja zamiast rzetelnego argumentu. Jak bowiem obronić arogancję wobec zwykłych ludzi (takich jak ja) i 5 lat drzemki przerywanej podpisywaniem wszystkiego tego, co panpremier podsuwał do podpisu? Mission impossible.
W niedzielę zmieniamy Polskę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 16:28
Bronek Bronek !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 16:31
Nigdy więcej wojny, nigdy więcej PiSu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
22 maja 2015r. o 16:35
~człek napisał(a): oj jak to za rzadow PO wszyscy maja zle... straszne to jest. ide sobie ulica i patrze a tu coraz nowsze auta ludzie maja, co chwile nowa budowa rosnie w oczach, remonty na kazdym kroku, kto chce pracowac to bez problemu znajduje prace ( o ile oczywiscie cos potrafi), a ze niektorzy robia za 1300 to albo nie potrafia nic robic i nadaja sie tylko do prostej nie wymagajacej roboty albo normalnie nie cce im sie szukac lepszej pracy. poza tym jak widza ze pracodawca wykorzystuje ich to dlaczego sie boja sprzeciwic , zaprotestowac?? wielcy rolnicy tez tylko narzekaja jak to maja zle ale traktorami za pol banki jezdza w pole a pracuja tylko przez pol roku. nastepni gornicy ktorzy co jakis czas protestuja jak to maja ciezko ale kase na wyplate wieksza maja niz wiekszosc spoleczzenstwa, nie wspomne o 13 i innych dodatkach. tu nie chodzi ze nagle nowy prezydent zmieni wszystko bo nigdy tego nie zrobi bo nie on podejmuje decyzje. tu chodzi o mentalnosc liudzi. boja sie samych siebie i ci najbardziej strachliwi sa najbardziej wykorzystywani i najbardziej oni piszcza.
ja glosuje na bronka. nie chce widziec PISu u wladzy bo dopiero bedzie burdel w kraju.


Tak mówią tylko pozbawieni ambicji wyborcy PO. Gdyby nie te przekrętasy to mediana pensji nie wynosiłaby 2400 zł, ale 4000 zł! Polacy żyją nieźle POMIMO tego rządu, a nie DZIĘKI niemu, zrozum to lemingu. Nie masz za grosz ambicji, godzisz się na okradanie ciebie i twoich dzieci, byle byś tylko mógł wziąć kredyt w niemieckim banku i wybudować dom, używając do tego cementu z niemieckiej firmy, choć korzystającej ze złóż położonych w Polsce. Potem pójdziesz do niemieckiego kałflandu i zrobisz tam zakupy. I tak dalej. No, ale jest ok. Mam super furę, której pozbył się niemiec po 5 latach gwarancji i dom na krechę do końca życia. A moje dziecko będzie musiało wyjechać do Anglii lub Niemiec. Trudno, jest super, jest super, byle tylko nie rządził PiS!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 17:02
leming to cie zrobil nieudaczniku. idz wplac na radio maryja bedziesz zbawiony...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 17:13
~zorro napisał(a):
~człek napisał(a): oj jak to za rzadow PO wszyscy maja zle... straszne to jest. ide sobie ulica i patrze a tu coraz nowsze auta ludzie maja, co chwile nowa budowa rosnie w oczach, remonty na kazdym kroku, kto chce pracowac to bez problemu znajduje prace ( o ile oczywiscie cos potrafi), a ze niektorzy robia za 1300 to albo nie potrafia nic robic i nadaja sie tylko do prostej nie wymagajacej roboty albo normalnie nie cce im sie szukac lepszej pracy. poza tym jak widza ze pracodawca wykorzystuje ich to dlaczego sie boja sprzeciwic , zaprotestowac?? wielcy rolnicy tez tylko narzekaja jak to maja zle ale traktorami za pol banki jezdza w pole a pracuja tylko przez pol roku. nastepni gornicy ktorzy co jakis czas protestuja jak to maja ciezko ale kase na wyplate wieksza maja niz wiekszosc spoleczzenstwa, nie wspomne o 13 i innych dodatkach. tu nie chodzi ze nagle nowy prezydent zmieni wszystko bo nigdy tego nie zrobi bo nie on podejmuje decyzje. tu chodzi o mentalnosc liudzi. boja sie samych siebie i ci najbardziej strachliwi sa najbardziej wykorzystywani i najbardziej oni piszcza.
ja glosuje na bronka. nie chce widziec PISu u wladzy bo dopiero bedzie burdel w kraju.


Tak mówią tylko pozbawieni ambicji wyborcy PO. Gdyby nie te przekrętasy to mediana pensji nie wynosiłaby 2400 zł, ale 4000 zł! Polacy żyją nieźle POMIMO tego rządu, a nie DZIĘKI niemu, zrozum to lemingu. Nie masz za grosz ambicji, godzisz się na okradanie ciebie i twoich dzieci, byle byś tylko mógł wziąć kredyt w niemieckim banku i wybudować dom, używając do tego cementu z niemieckiej firmy, choć korzystającej ze złóż położonych w Polsce. Potem pójdziesz do niemieckiego kałflandu i zrobisz tam zakupy. I tak dalej. No, ale jest ok. Mam super furę, której pozbył się niemiec po 5 latach gwarancji i dom na krechę do końca życia. A moje dziecko będzie musiało wyjechać do Anglii lub Niemiec. Trudno, jest super, jest super, byle tylko nie rządził PiS!


Łojezusmariaiwszyscyświęci!!!!

Od dziś kupuję tylko w Kurnasklepie - sklep polski, cement polski ze złóż amerykańskich (cóż że 5 razy droższy od niemieckiego).

Ja też chce 4 tysiące i samochód Sarenka najlepiej prosto z taśmy. Dom bez kredytu też super rzecz.

Głosuję więc tylko na PiS.

A jak zagłosuję dwa razy to będę miał 8 tysięcy i trochę większy samochód Nyskę lub Warszawę Kombi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza