Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wybory prezydenckie - II tura

~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 17:13
~eto napisał(a): Panie Bronisławie mam 42 lata. Pracuję i dobrze zarabiam , na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam się mirabelkami i szczawiem ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pana kolega partyjny Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pana przyjaciel Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. Czytam codziennie Gazetę Wyborczą i oglądam TVN i stąd wiem , że jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę. Popieram PO, bo przeczytałem w GW , że jak przyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza.



Trzeba się było uczyć matołku to nie musiałbyś tak kwękać :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 17:23
~ napisał(a): Trzeba się było uczyć matołku to nie musiałbyś tak kwękać :P :D


Głupich nie sieją, sami sie rodzą! :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Garcia niezalogowany
22 maja 2015r. o 17:24
~ napisał(a):

Łojezusmariaiwszyscyświęci!!!!

Od dziś kupuję tylko w Kurnasklepie - sklep polski, cement polski ze złóż amerykańskich (cóż że 5 razy droższy od niemieckiego).

Ja też chce 4 tysiące i samochód Sarenka najlepiej prosto z taśmy. Dom bez kredytu też super rzecz.

Głosuję więc tylko na PiS.

A jak zagłosuję dwa razy to będę miał 8 tysięcy i trochę większy samochód Nyskę lub Warszawę Kombi?


Salowy mówi, żebyś wracał już do łóżka. Jak nie to nie dostaniesz przepustki na weekend. I znów niedziela na 1000-lecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 17:30
~ napisał(a):
~zorro napisał(a):
Tak mówią tylko pozbawieni ambicji wyborcy PO. Gdyby nie te przekrętasy to mediana pensji nie wynosiłaby 2400 zł, ale 4000 zł! Polacy żyją nieźle POMIMO tego rządu, a nie DZIĘKI niemu, zrozum to lemingu. Nie masz za grosz ambicji, godzisz się na okradanie ciebie i twoich dzieci, byle byś tylko mógł wziąć kredyt w niemieckim banku i wybudować dom, używając do tego cementu z niemieckiej firmy, choć korzystającej ze złóż położonych w Polsce. Potem pójdziesz do niemieckiego kałflandu i zrobisz tam zakupy. I tak dalej. No, ale jest ok. Mam super furę, której pozbył się niemiec po 5 latach gwarancji i dom na krechę do końca życia. A moje dziecko będzie musiało wyjechać do Anglii lub Niemiec. Trudno, jest super, jest super, byle tylko nie rządził PiS!


Łojezusmariaiwszyscyświęci!!!!

Od dziś kupuję tylko w Kurnasklepie - sklep polski, cement polski ze złóż amerykańskich (cóż że 5 razy droższy od niemieckiego).

Ja też chce 4 tysiące i samochód Sarenka najlepiej prosto z taśmy. Dom bez kredytu też super rzecz.

Głosuję więc tylko na PiS.

A jak zagłosuję dwa razy to będę miał 8 tysięcy i trochę większy samochód Nyskę lub Warszawę Kombi?


Jak niewiele trzeba żeby szczęśliwym być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
22 maja 2015r. o 17:45
Dzisiejsze spotkania Prezydenta Komorowskiego ostatecznie potwierdziły że jego kontrkandydat musi jeszcze wiele lat poczekać aż będzie mógł myśleć o prezydenturze. Oczywiście pod warunkiem wcześniejszego wystąpienia z tej zaściankowej partii w której się zaplątał.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 17:49
Skaut napisał(a): Dzisiejsze spotkania Prezydenta Komorowskiego ostatecznie potwierdziły że jego kontrkandydat musi jeszcze wiele lat poczekać aż będzie mógł myśleć o prezydenturze. Oczywiście pod warunkiem wcześniejszego wystąpienia z tej zaściankowej partii w której się zaplątał.


Ostatecznie to Ty nie masz nic do powiedzenia........ Tak jak twój prezydęt........ :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
22 maja 2015r. o 17:50
Skaut napisał(a): Dzisiejsze spotkania Prezydenta Komorowskiego ostatecznie potwierdziły że jego kontrkandydat musi jeszcze wiele lat poczekać aż będzie mógł myśleć o prezydenturze. Oczywiście pod warunkiem wcześniejszego wystąpienia z tej zaściankowej partii w której się zaplątał.

Piłeś? Nie pisz!

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
22 maja 2015r. o 19:31
Skaut napisał(a): Dzisiejsze spotkania Prezydenta Komorowskiego ostatecznie potwierdziły że jego kontrkandydat musi jeszcze wiele lat poczekać aż będzie mógł myśleć o prezydenturze. Oczywiście pod warunkiem wcześniejszego wystąpienia z tej zaściankowej partii w której się zaplątał.


Nie gniewajcie się na skauta. On dostał takiego maila, żeby go rozsyłać, jak inni funkcjonariusze politbiura. Coś a'la smsy na twitterze po debacie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza