Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wybory prezydenckie - II tura

211
skorn
18 maja 2015r. o 22:53
karmelka29 napisał(a):
skorn napisał(a): głosować!



:D :D :D na kogo?


Oddać nieważny głos, żeby ktoś nie "przerobił" mojej karty według swoich potrzeb. Czysta karta to więcej możliwości manipulacji, niż karta np. z przekreślonymi oboma nazwiskami albo z dopisanym trzecim kandydatem ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a ja oddam głos ważny niezalogowany
18 maja 2015r. o 22:56
Oddając głos nieważny dajesz dowód swojej głupoty !! Po jaką cholerę w takim razie w ogóle idziesz na wybory? :P :| :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
18 maja 2015r. o 22:57
~ napisał(a): Ja idę głosować na Dudę, nie zapomnę Komorowskiemu tych 67lat ..... teraz to on sobie może obiecać złote góry...


DOKŁADNIE !! !! !! :D ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młodszy niezalogowany
18 maja 2015r. o 22:58
alter napisał(a):
~ napisał(a): Ja idę głosować na Dudę, nie zapomnę Komorowskiemu tych 67lat ..... teraz to on sobie może obiecać złote góry...


Uważam tak samo. :)


Ale twoje dzieci będą mu za to wdzięczne. Ty chyba masz za ciasną główkę żeby to pojąć. To normalne, każde następne pokolenie jest mądrzejsze od poprzedniego. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 23:00
~Rodak napisał(a): A jako to różnica czy na Komorowskiego czy Dudę? I tak to nic nie zmieni w naszej kochanej Ojczyźnie ;(



Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana!!!Lepiej chociaż spróbować czegoś innego niż tkwić w g**nie po uszy i marudzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 23:03
~młodszy napisał(a):
alter napisał(a):
~ napisał(a): Ja idę głosować na Dudę, nie zapomnę Komorowskiemu tych 67lat ..... teraz to on sobie może obiecać złote góry...


Uważam tak samo. :)


Ale twoje dzieci będą mu za to wdzięczne. Ty chyba masz za ciasną główkę żeby to pojąć. To normalne, każde następne pokolenie jest mądrzejsze od poprzedniego. :D
:P


Moje dzieci będą wdzięczne ku**a no tego to jeszcze nie grali.Kino OKO normalnie.Za co ja się pytam KONKRETY PROSZĘ O KONKRETY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 23:09
Nie no nie zasnę..... bedą wdzieczne nasze dzieci za co za to że my starzy ludzie bedziemy zajmować im miejsca pracy ?? Ledwo chodząc zamiast wygrzewać stare kości na werandzie i bawić wnuki??No błagam!!za to że schorowana zajechana pracą stresem położna upuści noworodka przy porodzie.Pielęgniarka która zapomni komu miała dać zastrzyk ???Ja wiem ze teraz ludzie może inaczej się starzeją ale kurde dymać do 70 no szok















Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 maja 2015r. o 23:11
~a ja oddam głos ważny napisał(a): Oddając głos nieważny dajesz dowód swojej głupoty

Ty dajesz dowód głupoty, nie czytając ze zrozumieniem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.