Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pomoc w wyborze drabiny

13134
#leszek25 nieaktywny
20 maja 2015r. o 7:24
Witam,

Chciałbym kupić drabinę aluminiową. Powiem tak, w sieci jest tego naprawdę dużo i mam mętlik w głowie. Zależy mi na tym aby była wytrzymała, stabilna. Zasięg do 4 metrów powinien mi wystarczyć. Do użytku domowego i od czasu do czas na działce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 7:27
pomoc w kupnie papieru toaletowego tez Ci potrzebna? co za chlop....baba nie chlop! bez obrazy dla kobiet :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
20 maja 2015r. o 7:31
Ludzie jakie wy macie pytania , nie potraficie podjąć sami tak prostej decyzji i z każda głupotą potrzebujecie porady ...na drabinach masz atesty i jaka jest wytrzymałość , wystarczy poczytać !!

A ja potrzebuje pomocy bo nie wiem czy do sandałów kupić długie czy krótkie skarpety ?? [img=1432099864_epynub9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 7:54
CNC napisał(a): Ludzie jakie wy macie pytania , nie potraficie podjąć sami tak prostej decyzji i z każda głupotą potrzebujecie porady ...na drabinach masz atesty i jaka jest wytrzymałość , wystarczy poczytać !!

A ja potrzebuje pomocy bo nie wiem czy do sandałów kupić długie czy krótkie skarpety ?? [img=1432099864_epynub9.jpg]


nie kupuj skarpet!! daj wolnosc grzybowi....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MarekSzk niezalogowany
30 lipca 2015r. o 9:56
Cóż, pytanie jak pytanie. Ja już dość dawno kupiłem solidną aluminiową drabinę w http://www.promag.pl i mimo, że jestem słusznej budowy ciała, jeszcze nic się nie złamało, więc mogę potwierdzić, że jest bardzo dobra:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 10:00
~ napisał(a): nie kupuj skarpet!! daj wolnosc grzybowi....

Tak, pozwól mu się swobodnie rozsiewać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 10:05
niczym wszechogarniającej głupocie w internecie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 10:42
O właśnie, dokładnie tak. A nawet jeszcze lepiej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.