Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto był lepszy w debacie? Komorowski czy Duda?
~platforma obywatelska niezalogowany
22 maja 2015r. o 7:08
Panie Krzysztofie, dzięki za miłe słowa... Ale... Teza o "partyjnym zapleczu"... co najmniej dyskusyjna. Proszę zwrócić uwagę, że pierwszy raz zostałem wybrany starostą (luty 2014) z komitetu PO, natomiast drugi raz (grudzień 2014) - jako radny KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego. Tak więc - nie jestem radnym i starostą z PO, będąc - czego nie ukrywam - szefem PO w Bolesławcu. Ps. Zawsze jestem... Pozytywnym pozytywistą, dla którego samorząd jest najważniejszy :))

No to się porobiło, Starosta unika jak Prezydent związków z PO?
Zgoda i bezpieczeństwo dla wybranych a reszta niech zmienia pracę i weźmie kredyt. A inni dla zmniejszenia bezrobocia za granicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
22 maja 2015r. o 8:40
Oczywiście Duda był o niebo lepszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~widz niezalogowany
22 maja 2015r. o 9:06
~platforma obywatelska napisał(a): Panie Krzysztofie, dzięki za miłe słowa... Ale... Teza o "partyjnym zapleczu"... co najmniej dyskusyjna. Proszę zwrócić uwagę, że pierwszy raz zostałem wybrany starostą (luty 2014) z komitetu PO, natomiast drugi raz (grudzień 2014) - jako radny KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego. Tak więc - nie jestem radnym i starostą z PO, będąc - czego nie ukrywam - szefem PO w Bolesławcu. Ps. Zawsze jestem... Pozytywnym pozytywistą, dla którego samorząd jest najważniejszy :))


O proszę, nagle pana starostę zaczęła piec PO, tak jak wczoraj w debacie Komorowskiego zapiekła choragiewka...

Dobrze panu na Fejsie napisano:
"Ale prawda jest taka, że nie byłby pan na tak odpowiedzialnym stanowisku, gdyby nie zaplecze partyjne. I wielce dziwnym byłoby, gdyby pan w tychże wyborach, popierał kogokolwiek innego"

Panie Kwaśniewski, tego nie zmyje pan do końca życia. Pora się pakować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianka niezalogowany
22 maja 2015r. o 9:06
oczywiście że Prezydent Komorowski-popieram... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianka niezalogowany
22 maja 2015r. o 9:12
oczywiście że Prezydent Komorowski.. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 11:59
~koral napisał(a): Oczywiście Duda był o niebo lepszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2015r. o 12:07
~ napisał(a):
~koral napisał(a): Oczywiście Duda był o niebo lepszy.


Tylko DUDA !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LILA niezalogowany
22 maja 2015r. o 12:12
Próbuję zagłosować na Dudę i system coś nie przyjmuje :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza