Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Frekwencja w powiecie bolesławieckim niższa niż krajowa
2900
#falco nieaktywny
24 maja 2015r. o 22:40
czy aby czasem ''wybory'' nie zostały sfałszowane? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 maja 2015r. o 22:58
Nawet głos falco nie uratował strażnika żyrandola ; (

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
24 maja 2015r. o 23:32
~poinformowany napisał(a): No to wygraliśmy. Panie Skaut, czas przełknąć gorzką, ja otwieram szampana :)


Przełknąłem, Duda to nie był mój kandydat i nadal mam poważne obawy co do trafności tego społecznego wyboru ale jeśli zostanie zaprzysiężony będzie miał mój szacunek należny głowie Państwa.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 maja 2015r. o 0:57
"Głowa państwa" działająca przeciwko narodowi nie zasługuje na szacunek. A taki był właśnie wujo bronisław, który w każdym sporze między PO a narodem stawał po stronie partii, z której się wywodził. Reprezentował partyjne interesy więc dobrze, że poszedł precz.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 maja 2015r. o 5:22
skorn napisał(a): Nawet głos falco nie uratował strażnika żyrandola ; (


Falco miał ciekawsze rzeczy do zrobienia wczoraj...

za to Skorn zapewne oddał swój jakże ''ważny '' głos na Dudę skoro innym ''zarzuca'' oddanie głosu na Komorowskiego :D

czujesz się ''wygrany'' Skornie? ;)
naprawdę to czujesz? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 maja 2015r. o 15:57
Nie głosowałem na Dudę.

Wygrany się nie czuję, ale mam małą satysfakcję, że coś się zmieniło. Będzie jeszcze większa, gdy się okaże, że usunięcie ze stołka pełniącego obowiązki prezydenta funkcjonariusza partyjnego to dopiero początek. Czas pokaże. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 maja 2015r. o 17:29
masz rację ...czas pokaże :)
ja teraz będę czekał na spełnienie obietnic wyborczych bo nie wiem dlaczego ale czuję niezłą ''jazdę'' ;)
mnie nic po tych ''obietnicach'' bo komuna i post -komuna :D skutecznie mnie wyleczyły z wiary we te pierdoły ...
wiem jedno
lepiej nie będzie ale będzie śmieszniej... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianka.. niezalogowany
25 maja 2015r. o 18:51
lepiej nie będzie oby nie gorzej ?? czas pokaże..a naiwnym spełnienia obietnic,aby ich doczekali.. !! pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza