Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

najlepszy internet?

~~ niezalogowany
20 lipca 2017r. o 16:32
Czy też macie zmułę internetu z UPC ? Na Jezierskiego oraz na Śluzowej w ostatnim czasie przymula zdrowo ale pan po drugiej stronie słuchawki twierdzi, że nie mają sobie niczego do zarzucenia. Kazał tylko zresetować modem co robię regularnie ale nic to nie daje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~krzysiek niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 8:23
najlepszy internet masz z http://www.airmax.pl kilkaset megabitów na sek w zależności od taryfy również na wsi !! ja jestem mega zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 8:40
~~krzysiek napisał(a): najlepszy internet masz z http://www.airmax.pl kilkaset megabitów na sek w zależności od taryfy również na wsi !! ja jestem mega zadowolony


ale cena z kosmosu....ja place 39.99 u innego operatora.....250 GB/miesiac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 9:22
No to pochwal się bo ja 39 zł płacę za syf z UPC.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 9:53
~~ napisał(a): No to pochwal się bo ja 39 zł płacę za syf z UPC.


plus z polsatu cyfrowego....transfer dochodzi 25 Mb/s....i mi to wystarcza...nie bawei sie w sciaganie filmow....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 10:01
No ale Ty zapewne masz pakiet TV + interenet a mnie cyfrowy polsat nie interesuje, chyba, że jak za rok skończy mi się umowa nc+.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 13:21
~~ napisał(a): No ale Ty zapewne masz pakiet TV + interenet a mnie cyfrowy polsat nie interesuje, chyba, że jak za rok skończy mi się umowa nc+.


tak wlasnie mam - w pakiecie z tv i telefonem,,,smart-dom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Różanecznik niezalogowany
24 stycznia 2018r. o 12:27
Jacy operatorzy mają teraz jakies dobre promocje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.