Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jakie są Wasze ulubione słodycze

2945
Mgosia
23 czerwca 2016r. o 16:32
Fafusta :>

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
23 czerwca 2016r. o 19:00
latem uwielbiam lody kawowe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa34 niezalogowany
12 lipca 2016r. o 15:21
Ciastka, czy czekolady jem stosunkowo rzadko. Jakoś mi nie smakują po prostu, ciężko mi zjeść nawet bo są dla mnie za słodkie. Może mnie wyśmiejecie, ale ja uwielbiam lizaki. Najbardziej te z nadzieniem :D które kupuje tu: http://www.argo.net.pl/pl-PL/lizaki_nadziewane.html co jak co, ale przynajmniej są nisko kaloryczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2016r. o 15:48
~ewa34 napisał(a): Ciastka, czy czekolady jem stosunkowo rzadko. Jakoś mi nie smakują po prostu, ciężko mi zjeść nawet bo są dla mnie za słodkie. Może mnie wyśmiejecie, ale ja uwielbiam lizaki.


Łżesz za to bardzo często, trollu!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bea niezalogowany
23 września 2016r. o 10:44
Lubię czekoladę , chociaż też nie jem jej aż tak często. Zwykle kupuję sobie tabliczkę czeolady jak mam ochotę na coś słodkiego i potem jem po kosteczce czy dwie dziennie ( żeby sobie uprzyjemnić picie kawy na drugie śniadanie czy po poludniu).
Uzależniłam się jednak totalnie od marmolady z gorzkiej pomarańczy:
https://www.aledobre.pl/223,Marmolada_z_gorzkiej_pomaranczy_370_g_Bonne_Maman.html

Nie jest tania, ale za to bardzo aromatyczna i niewiele jej potrzeba do posmarowania kanapki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
23 września 2016r. o 10:55
ja bardzo lubię lizać wilgotną wagine :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
23 września 2016r. o 11:00
~klucznick napisał(a): ja bardzo lubię lizać wilgotną wagine :P

Kuczu w twoim wieku to tylko suchara możesz "pomymlać" :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2016r. o 14:56
piwo słodowe carmi

albo wiśniówka pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza