Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znaczny spadek stopy bezrobocia
10630
#CNC nieaktywny
31 maja 2015r. o 22:01
Malenka91 napisał(a): Wiekszość ludzi siedzi tylko w urzedzie bo się nie kwalifikują.. bo są świeżo po szkole, bez doświadczenia... i bez znajomości.. bo w bolesławcu bez znajomości leszej pracy się nie dostanie oprócz produkcji..

ŻENADA..Dopisane 31.05.2015r. o godz. 21:28:Wiekszość ludzi siedzi tylko w urzedzie bo się nie kwalifikują.. bo są świeżo po szkole, bez doświadczenia... i bez znajomości.. bo w bolesławcu bez znajomości leszej pracy się nie dostanie oprócz produkcji..

ŻENADA..


Bzdura bzdura ... każda praca jaką miałem , była bez znajomości !! obecnie mam dobrą pracę lecz niedługo zmieniam bo dostałem propozycje tworzenia czegoś samemu ... była kiedyś produkcja i inne stanowiska a teraz jestem osobą decyzyjną - czyli można :) najważniejsze jest doświadczenie, chęć podnoszenia swoim kwalifikacji , jeśli uważasz ze mam większy potencjał aby pełnić inną funkcję lub uważasz ze za mało zarabiasz to zmień prace na taką którą będziesz lubić :)
Zamiast gadać zacznij działać....Jest wiele osób które chcą pracować a mało które umieją dobrze wykonywać swoja robotę...A zarobki to już inna kwestia ...ktoś to zarabia 1350 dla niego 2000 to dużo, ale ten kto ma 2500 dopiero zaczyna sie uśmiechać od 3000-3500 . Życzę wszystkim powodzenia w
tworzeniu własnej ścieżki i kariery. [img=1433102484_n34afvg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
31 maja 2015r. o 22:10
CNC - oczywiście zgadzam się z tobą.. trzeba walczyć o swoje i tylko własną ciężką pracą osiągniemy sukces w życiu :) Ale nie wszystkie zawody na tym się opierają.. Niestety.. stanowiska urzędowe najczęściej obsadzane są po znajomości... no chyba że ktoś ma mega duże kwalifikacje.. ale świeżo po szkole nie ma się szans...

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CIEKAWA niezalogowany
31 maja 2015r. o 22:34
CNC napisał(a):

Bzdura bzdura ... każda praca jaką miałem , była bez znajomości !! obecnie mam dobrą pracę lecz niedługo zmieniam bo dostałem propozycje tworzenia czegoś samemu ... była kiedyś produkcja i inne stanowiska a teraz jestem osobą decyzyjną - czyli można :) najważniejsze jest doświadczenie, chęć podnoszenia swoim kwalifikacji , jeśli uważasz ze mam większy potencjał aby pełnić inną funkcję lub uważasz ze za mało zarabiasz to zmień prace na taką którą będziesz lubić :)
Zamiast gadać zacznij działać....Jest wiele osób które chcą pracować a mało które umieją dobrze wykonywać swoja robotę...A zarobki to już inna kwestia ...ktoś to zarabia 1350 dla niego 2000 to dużo, ale ten kto ma 2500 dopiero zaczyna sie uśmiechać od 3000-3500 . Życzę wszystkim powodzenia w
tworzeniu własnej ścieżki i kariery. [img=1433102484_n34afvg.jpg]


Cz te roboty masz dzięki PUP ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
31 maja 2015r. o 22:40
~CIEKAWA napisał(a):
CNC napisał(a):

Bzdura bzdura ... każda praca jaką miałem , była bez znajomości !! obecnie mam dobrą pracę lecz niedługo zmieniam bo dostałem propozycje tworzenia czegoś samemu ... była kiedyś produkcja i inne stanowiska a teraz jestem osobą decyzyjną - czyli można :) najważniejsze jest doświadczenie, chęć podnoszenia swoim kwalifikacji , jeśli uważasz ze mam większy potencjał aby pełnić inną funkcję lub uważasz ze za mało zarabiasz to zmień prace na taką którą będziesz lubić :)
Zamiast gadać zacznij działać....Jest wiele osób które chcą pracować a mało które umieją dobrze wykonywać swoja robotę...A zarobki to już inna kwestia ...ktoś to zarabia 1350 dla niego 2000 to dużo, ale ten kto ma 2500 dopiero zaczyna sie uśmiechać od 3000-3500 . Życzę wszystkim powodzenia w
tworzeniu własnej ścieżki i kariery. ]


Cz te roboty masz dzięki PUP ?


nigdy nie brałem zasiłku , nigdy nie dostałem pracy z pup -- dla nich to tylko liczą sie statystyki !! teraz poszukiwane są kwalifikacje techniczne -- i w tym kierunku warto sie szkolić --
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
31 maja 2015r. o 22:40
~CIEKAWA napisał(a):
CNC napisał(a):

Cz te roboty masz dzięki PUP ?


Dobre pytanie.. !

??

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CNC -- warto się szkolić niezalogowany
1 czerwca 2015r. o 12:32
CNC napisał(a):
~CIEKAWA napisał(a):
CNC napisał(a):

Bzdura bzdura ... każda praca jaką miałem , była bez znajomości !!

Cz te roboty masz dzięki PUP ?


nigdy nie brałem zasiłku , nigdy nie dostałem pracy z pup -- dla nich to tylko liczą sie statystyki !! teraz poszukiwane są kwalifikacje techniczne -- i w tym kierunku warto sie szkolić --


Sam się szkol.
piszesz nie na temat. Robote masz dzięki sobie a nie dzięki Pup owi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 czerwca 2015r. o 19:48
~prezes napisał(a): Z tych 9,1 % większość też pracuje - tyle że na czarno. Faktyczne bezrobocie jest poniżej 3 % i to osoby którym faktycznie nic się nie chce...

Z tych 9,1 % może i pracuje na czarno,ale ile ludzi którzy mogliby byc zarejestrowani w PUP olewa ich. Jeżeli chodzi tylko i o ubezpieczenie to jeden z małżonków ubezpiecza drugiego to raz a kilka lat wczesniej tak nie było wiec było wiecej ludzi zarejestrowanych. Znam kilkanascie osób które nawet nie patrza na ich ubezpieczenie i zyja z dnia na dzień. Więc nie gadajcie takich bredni. Bo akurat na PUP nie można liczyc wg. I ich statystyki można sobie wsadzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
1 czerwca 2015r. o 20:46
Bo akurat na PUP nie można liczyc wg. I ich statystyki można sobie wsadzić.

Tak na prawdę PUP nie jest od tego żeby na niego liczyć, on nie jest od szukania pracy bezrobotnym.. Ma jedynie w tym pomagać.. i mobilizować do tego.. a jeśli sami nie pracy nie szukamy to nie zwalajmy winny na PUP że jest beznadziejny..
Jak się chce to się znajdzie sposób i chęć by pracować

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.