Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Budowa domu w Bolesławcu

13685
#Marylka nieaktywny
8 czerwca 2015r. o 15:46
Witam,
czy ktoś z użytkowników forum miał kontakt z firmą, która zajmuje się sprzedażą domów gotowych o nazwie Galeria Domów? To dobre projekty?
Zastanawiam się nad projektem o nazwie Dom przy Alabastrowej 20, który mi się podoba najbardziej, bo nie ma garażu i jest dosyć przestronny.

http://www.galeriadomow.pl/projekty-domow/projekt-dom-przy-alabastrowej-20.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malwaa02 niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 19:10
Witam, patrząc na projekt to dom jest stosunkowo mały (nie wiem jak duża jest twoja rodzina ) ale tej wielkości dom lepiej budować parterowy , ja mam dom z poddaszem użytkowym , ( 2 dzieci ) i powiem szczerze ,że jestem już zmęczona ciągłym ganianiem po schodach. 115 m2 na dwóch kondygnacjach to naprawdę nie będą przestronne pokoje . Mój następny dom będzie na pewno parterowy. ja budując dom o powierzchni użytkowej 220 m2 + piwnica 100 m wydałam około 600-700 tyś ,a rodzice budując ładną parterówkę 120 m2 około 380-400 tyś . przy tej powierzchni naprawdę taniej i wygodniej będzie sam parter. I jeszcze balkony nie rób ich - zrób antresole - ja mam 3 i nie korzystam , a problemów z nimi po zimie ...planujemy balkony zlikwidować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 19:45
~malwaa02 napisał(a): Witam, patrząc na projekt to dom jest stosunkowo mały (nie wiem jak duża jest twoja rodzina ) ale tej wielkości dom lepiej budować parterowy , ja mam dom z poddaszem użytkowym , ( 2 dzieci ) i powiem szczerze ,że jestem już zmęczona ciągłym ganianiem po schodach. 115 m2 na dwóch kondygnacjach to naprawdę nie będą przestronne pokoje . Mój następny dom będzie na pewno parterowy. ja budując dom o powierzchni użytkowej 220 m2 + piwnica 100 m wydałam około 600-700 tyś ,a rodzice budując ładną parterówkę 120 m2 około 380-400 tyś . przy tej powierzchni naprawdę taniej i wygodniej będzie sam parter. I jeszcze balkony nie rób ich - zrób antresole - ja mam 3 i nie korzystam , a problemów z nimi po zimie ...planujemy balkony zlikwidować.


Jeeeejku kobieto jakie brednie piszesz !!
Ja wybudowałam podobny jak jest w linku i mniejszy o 15 metrów i uważam że jest wysarczający !! A parterówki w życiu bym nie chciała...nie wyonrażam sobie nie mieć schodów i wszystko jakby na ziemi hehe....a to Pani taka leniwa,że ciężko po schodach wejść buahaha :D kolejny dom za 700 tys. no no no gratuluje bogactwa i lenistwa :| p.s a domu bez balkonu też sobie nie wyobrażam,,,kawwwka i fajeczka na balkoniku coś piknego :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 19:48
Marylka napisał(a): Witam,
czy ktoś z użytkowników forum miał kontakt z firmą, która zajmuje się sprzedażą domów gotowych o nazwie Galeria Domów? To dobre projekty?
Zastanawiam się nad projektem o nazwie Dom przy Alabastrowej 20, który mi się podoba najbardziej, bo nie ma garażu i jest dosyć przestronny.

http://www.galeriadomow.pl/projekty-domow/projekt-dom-przy-alabastrowej-20.html


Marylko super domek i projekt- bardzo mi się podba...mam podobny :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ann niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 8:15
Witam
Ponieważ planuję budowę domu jednorodzinnego rozpocząć w tym roku bardzo proszę o wasze opinie dotyczące firm budowlanych, hurtowni lub sklepów które polecacie. Słyszałam że u naszych sąsiadów jest dobra hurtownia z materiałami budowlanymi gdzieś koło Goerlitz i że jest tam takiej niż u nas w Pl może ktoś już tam kupował? Będę wdzięczna za każdą odpowiedz a tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ma niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 8:54
Witam. Też mam projekt z galerii domów tylko troszkę większy bo rodzinka większa ☺. Obecnie stan surowy zamknięty. Po niewielkich przeróbkach jest ok - dom przy modrzewiowej14
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15507
#Marek1989 nieaktywny
22 grudnia 2016r. o 9:10
Marylko i jak, projekt już kupiony? Ja akurat swój kupiłam z oferty firmy Extradom i jestem bardzo zadowolona. Miła i sprawna obsługa - wszystko przebiegło bardzo szybko. A z tego co widzę, to projekt, który Ci się podoba jest też w ich ofercie - https://www.extradom.pl/projekt-domu-dom-przy-alabastrowej-20-KRK1335 Warto tam zadzownić i zapytać. Może akurat mają na niego jakiś rabat. Powodzenia! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~troll niezalogowany
22 grudnia 2016r. o 10:15
Marek1989 napisał(a): Marylko i jak, projekt już kupiony? Ja akurat swój kupiłam z oferty firmy Extradom i jestem bardzo zadowolona. Miła i sprawna obsługa - wszystko przebiegło bardzo szybko. A z tego co widzę, to projekt, który Ci się podoba jest też w ich ofercie - https://www.extradom.pl/projekt-domu-dom-przy-alabastrowej-20-KRK1335 Warto tam zadzownić i zapytać. Może akurat mają na niego jakiś rabat. Powodzenia! :)

troll
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.