Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nikt nie chce być dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury?
~wiem niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 16:06
To skutek politykowania wladz powiatu. Nie dziwie sie panu Markowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 16:15
Panie Kwasniewsk... panu juz dziekujemy! A na do widzenia prisze wkleic jakies fotki z kwiatkami albo z Bosni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 16:19
to wladza niech wiecej pcha sie tam z swoia gemba a.nikt tam pracowac niebedzie niech wiecej ciec robia zkracac etatow a bedzie ciekawiej a no.i oczywiscie dyrektor ma naj miej do powiedzenia z reszta patrzac na to co starosta wyprawia z mdkiem i teatrem to niedobrze sie robi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 16:49
Panie Redaktorze na pytanie jakie Pan zadał zarządowi powiatu uzyskał Pan odpowiedź dyrektora Łętowskiego " Ja teraz chcę się zająć czymś innym. " Po takiej deklaracji p. Łętowskiego władzom powiatu nie pozostało nic innego jak ogłosić konkurs na stanowisko dyrektora MDK-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 17:05
~ napisał(a): Panie Redaktorze na pytanie jakie Pan zadał zarządowi powiatu uzyskał Pan odpowiedź dyrektora Łętowskiego " Ja teraz chcę się zająć czymś innym. " Po takiej deklaracji p. Łętowskiego władzom powiatu nie pozostało nic innego jak ogłosić konkurs na stanowisko dyrektora MDK-u.


Pan Marek ma klasę i nie będzie się tu żalił co było faktycznym. My jednak widzimy dobrze i obserwujmy jaki starosta miał do niego stosunek. Redaktor ma rację, że coś tu nie gra...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 17:18
To smutne, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się kupić bilety na wielkie gale operowe, pomimo, że MDK ogłaszał się na forum, że oni albo Teatr sprzedaje bilety. Na gale jeździmy do innych miast, często tam są darmowe miejsca, bo miejsca zanim ogłoszone, są w naszym Bolesławcu sprzedane, albo już innym podarowane. Nie popieram entuzjazmu, że za dyrektora M. Łętowskiego było super. Przede wszystkim organizacja musi się poprawić. Tak nie tylko ja myślę. Jak proponujecie, że jest jakiś występ, to nie odpowiadajcie w telefonie, że już wszystkie miejsca wysprzedane. Jeśli telefon wciąż jest podany i my mieszkańcy wydzwaniamy, to mamy prawo myśleć, że miejsca są wolne. Warto poinformować społeczeństwo, że gala się odbędzie, ale miejsca już sprzedane. Albo nie wprowadzać mieszkańców w błąd, żeby dzwonić i zamawiać coś, co dawno już sprzedane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 18:23
~Aga napisał(a): ...

Pan Marek ma klasę i nie będzie się tu żalił co było faktycznym. My jednak widzimy dobrze i obserwujmy jaki starosta miał do niego stosunek. Redaktor ma rację, że coś tu nie gra...


"My" to znaczy kto???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 18:33
Ja osobiście uważam, że potrzeba zmiany i kogoś nowego na dyrektora naszego domu kultury. Może i Pan Marek dużo zdziałał ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś lepszy od niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza